Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Keresteliev - специалист
preslav написа:
Keresteliev написа:
preslav написа:
Може да се надъвче, а после не улая!
Жалко за връщащия тогава!

:lol:
На всеядните не им пречи.
Да ядат екскременти ли?

:lol:
nikolov333 - майстор
За кучетата има поговорка, че като се научат един път да ядът....после доживот им се услажда.
За съжаление в поговорката визират и определен тип хора.
ani4ka90 - помощник
Има и за простотията, която не ходи по гората, а ходи по определен тип хора. Такива хора разсипват теми по всички форуми.
hidrazin - майстор
На тая тема какво да и се разсипва? Приключена е още на първа страница...
:partyman:
ani4ka90 - помощник
Благодаря на Пламен и на вас за отговорите ви и лека вечер :)
gogo7777 - майстор
И ся кво....отново Пацето обра лаврите :-D
preslav - майстор
ani4ka90 написа:
Има и за простотията, която не ходи по гората, а ходи по определен тип хора. Такива хора разсипват теми по всички форуми.
Тя простотията ходи по всички хора, не само по определен от Вас тип уважаема!
Три пъти, трима различни Ви казаха, че ако преди не сте барали нищо по електромера няма от какво да се притеснявате, ама то гузен негонен бяга, че и мнение за форумите взехте да изказвате! Твърде дребни сте за да се занимава ЧЕЗ с Вас, но хванат ли се песента Ви ще е друга - радвайте се, че трите електромера са за тяхна сметка!
Keresteliev - специалист
preslav написа:
..... но хванат ли се песента Ви ще е друга - радвайте се, че трите електромера са за тяхна сметка!
Един път ленти щаха да се връщат, сега песни ще се менкат!

Пак ли плашиш бре преславчо?

Че и обвиняваш в кражби!!! Нещо ... доказателства?


Чети наредбите преславчо, и ще разбереш, че ако докажат кражба я плащаш 40% (т.е. 8 стотинки на киловатчас) !!!
И то само за 3 (три) месеца назад!!!

:lol:
ani4ka90 - помощник
Каквото и да правят ние не крадем ток!
Не знам каква е тази злоба и защо трябва да ме обвинявате, че съм задала един човешки въпрос.
Благодарих за отговорите, благодаря отново на всички включили се. Лека вечер ви желая!
preslav - майстор
Keresteliev написа:
preslav написа:
..... но хванат ли се песента Ви ще е друга - радвайте се, че трите електромера са за тяхна сметка!
Един път ленти щаха да се връщат, сега песни ще се менкат!

Пак ли плашиш бре преславчо?

Че и обвиняваш в кражби!!! Нещо ... доказателства?


Чети наредбите преславчо, и ще разбереш, че ако докажат кражба я плащаш 40% (т.е. 8 стотинки на киловатчас) !!!
И то само за 3 (три) месеца назад!!!

:lol:
Малко ли те се виде бе К...? Ами резила? Или то с един път К... не се става!
Как ми се ще ЕДИН път само да си срещна рогата с някое мекотело - САМО 8 ст. на киловатчас, САМО за 3 месеца назад, САМО мангал крадлив, ама после велик!
НИКАКВИ доказателства нямам лявчо, само казах "гузен негонен бяга" - видя ли, че са ти харесали мнението, знаеш ли защо???
Крадливи кавали не са ми по вкуса, адвокатчета също - ти къде ме видя да се шашкам, че ще платя повече вода, ток, въздух, бензин от това, което съм изял?
Миризливец, ще ти кажа едно - престани да цапаш форума с глупашките си изказвания иначе ще ти пратя един металотърсач за ремонт!

Тема "Трифазен електромер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: