Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
maxx271 - специалист
burkov написа:
Аз смятам че е срамно, хората които ни пазят границата да си купуват сами фенерите или каквото и да е за работа. Даваме милиарди за бюджета и не смятам, че човека от който зависи живота ми и този на близките ми трябва да зависи от фенер за 20 лева. За това колега ти предлагам да си избереш фенер до 50 лева(толкова са ми възможностите) и да го получиш като подарък от мен. Ако и друг реши да се включи, може да вземеш и нещо по сериозно. Щом държавата не си върши работата, поне ние да направим нещо.

Тук не съм с благотворителна цел и ще ми е изключително неудобно да поучавам подаръци ,не само фенерчета си купуваме а и всичко останало каквото си помислите не искам да коментирам достатъчно коментират по новините .И на мен ми се иска да си закупя нещо по-добро но от смешната ми заплата ми е трудно да се реша да си закупя по-добър.
Kokar - специалист
maxx271 написа:
... когато и по евтините ще ми вършат работа...
Ами едните ще ти свършат работа да не се спънеш, а другите, да виждаш ефективно на десетки и стотици метри.

Притежавам модела, който Пламен посочи и е добър избор, но много над бюджета ти.
Ако все пак вдигнеш цената, пиши за да знаем...

Не ти препоръчвам да вземеш нещо от търговец тук на тази цена до 20 лв.
Ще е нещо подобно на ментето, което си посочил в първия пост. Ват, както знаеш, не е мярка за осветеност, а дава ориентировъчна представа в зависимост от ефективността на диода.

Мисля, че тук ще получиш добър съвет за конкретна покупка от AliExpress, Banggood или друг сайт.

PS, присъединявам се към мнението на burkov за подпомагане на покупката, стига да се приема...
burkov - специалист
Хич не е благотворителност. Искам да помогна с нещо за по-ефективната работа на гранична полиция. Ако с това мога, помагам. За съжаление нито съм обучен, нито мисля че мога да върша вашата работа, която лично уважавам.

Иначе за фенера, за да е по темата. Ако се сложи читав диод, дори да е пак 3 вата, ще свети доста повече от "оригиналния" китаец.
maxx271 - специалист
burkov написа:
Хич не е благотворителност. Искам да помогна с нещо за по-ефективната работа на гранична полиция. Ако с това мога, помагам. За съжаление нито съм обучен, нито мисля че мога да върша вашата работа, която лично уважавам.

Иначе за фенера, за да е по темата. Ако се сложи читав диод, дори да е пак 3 вата, ще свети доста повече от "оригиналния" китаец.
Хубаво е,че има все още такива хора ,ако откажа може да прозвучи обидно но сам няма как да го избера трябва да е от човек който е наясно .Така или иначе ще го поръчвам по интернет ,мога да се примеря да помогнеш но в никакъв случай не и пари .
Kokar - специалист
Тъй като темата ще се развие според цената, аз спирам да пиша. Мога и до 20 лв. да предложа нещо, но е несериозно за това предназначение.
Попълни си профила maxx271, за да се вижда откъде си. Може някой запознат оттук да ти е съсед. Всичко ще е по-лесно тогава.
maxx271 - специалист
Kokar написа:
Тъй като темата ще се развие според цената, аз спирам да пиша. Мога и до 20 лв. да предложа нещо, но е несериозно за това предназначение.
Попълни си профила maxx271, за да се вижда откъде си. Може някой запознат оттук да ти е съсед. Всичко ще е по-лесно тогава.
Не съм аз човека който предложи събирането на средства за закупуването на прожектор ,трябва ли публично да споменавам и да се срамя пред колегите .В темата съм написал за съвет а не за молба или трябва да поставя кутия за дарения пред управлението .
Kokar - специалист
Попълни си профила бре човек... :) Ако си ми съсед, няма да съжаляваш. :?
Наистина няма нищо лично. Това за парите е по-скоро за сондиране мнения на колегите.
maxx271 - специалист
Kokar написа:
Попълни си профила бре човек... :) Ако си ми съсед, няма да съжаляваш. :?
Наистина няма нищо лично. Това за парите е по-скоро за сондиране мнения на колегите.
Не съм ти съсед на около 400 километра съм Южно от теб ,мисля,че малко по малко се отклоняваме по темата ..
Кики - специалист
Работата не е само в диода, вътре има драйвер и батерии. По-скъпите са наистина добри, аз имам евтинджос за 17$ и свети много добре но около 10-тина минути, след това малко по малко започва да намаля интензитета и след 20 мин. никакъв го няма. Приятел има полицейски от щатите и казва че един час свети на макс без засечки след което превключва на по малък интензитет и свети около 3 часа още. С две литиево-йонни 18650 но явно са качествени. Преди 3 год. си го поръча на приятел и му излезе към 60$ но е много доволен (човека е ловджия) и каза че и два пъти повече парички е готов да даде за такъв.
Ясно е че си ограничен във финансите но може да се получи така че и малко да дадеш да отидат на вятъра, все пак решението си е твое!
sides - помощник
Впечатлен съм от горното мнение :partyman: и напълно съгласен :partyman: Към автора : Все пак, защо не се обърнете към реномиран магазин първо, вместо към китайците .... ?! Примерно : Декатлон ... Може да има и други опции :partyman:

Тема "Led прожектор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: