Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
plamen6703 - майстор
Нищо против https://rechnik.chitanka.info/w/%D0%B7% ... 0%BD%D0%B5 дали ще е замерване, обстрелване или направо ще се сбиете... поне на мен не ми пречи :wink: :partyman:
Аз имам същия проблем в гаража, Напрежението при изключен предпазител е 25V. опасно ли е при работа по инсталацията със свалени предпазители? След като проблем е от индукция, как мога да го реша, без да къртя, за да стигна до захранващите кабели?
iliya_i - майстор
вт юли 06, 2021 1:30 pmst_durov написа:
Аз имам същия проблем в гаража, Напрежението при изключен предпазител е 25V. опасно ли е при работа по инсталацията със свалени предпазители? След като проблем е от индукция, как мога да го реша, без да къртя, за да стигна до захранващите кабели?
Абе в тоя гараж кьорава лампа ли нямаш? Ако случайно имаш, вземи да и цъкнеш ключа, и виж какво чудо ще се случи.
И нищо друго недей да пипаш, защото явно не е за теб тая работа.

А относко къртенето - потърси си 2 шашки динамит.
krasi92 - майстор
Къде ги премери тези 25 волта и с какво.
iliya_i - майстор
вт юли 06, 2021 6:54 pmkrasi92 написа:
Къде ги премери тези 25 волта и с какво.
Той ако знаеше къде и какво мери, нямаше да пита тук. Ама от как пуснаха по магазините мултицети по два за лев, всички почнаха да бъркат в контакта и да мерят, без да знаят какво и защо. Преди това имаха поне малко респект към тока.
valentino76bs - майстор
Два пъти ме е прал тока при изключен/махнат предпазител.Единия при махнат патрон но навили чашката пък пластината от долу се развила и се опряла горе (1 на милион) но аз съм си виновен .Другия път автоматичен свален пък вътре на отлепил и що трябва да меря.Като го прицъках се оправи но....

Тема "Напрежение при изключен предпазител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: