Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
gogo7777 - майстор
Става въпрос за с.Елешница общ. Елин Пелин .....софийско, бъш шопско . Та внимавайте :)
DMN - майстор
gogo7777 написа:
софийско, бъш шопско . Та внимавайте
Аааа, щом е тъй, се прибирам с гугъла по нашия си край, ние поне такива еднакви села нямаме, и не може да сбъркаме от къде е булката :-D .
gogo7777 - майстор
По нашият край нещата са шарени, весели и интересни :wink:
DMN - майстор
gogo7777 написа:
По нашият край нещата са шарени, весели и интересни
Така е. Аз също знам, че шарения(цветния) телевизор произхожда от шоплука, ама пусто - един от там не иска да отиде при момата до го ремонтира. Ние затова по нашия край си караме още с чернобелите - момите сами си ги оправят :-D .
:partyman:
gogo7777 - майстор
Вуте е казал: "Не ми барай телевизора, че ше те плеснем"....а Вуте е голем човек :lol:
DMN - майстор
Вие си знаете там по шопско кое-що за Вуте, ама ми се чини, че и Пена не пада по-доле от Вуте. И ако он не беше я плеснал кога тя бараше телевизора, сЕга она сама щеше да си го занесе на ремонт, но явно страх има.
:partyman:
petromaniq66 - специалист
Накрая ще се срещнем съфорумци на софийската гара - мераклии да довършат горната и долната страна на растера, кой с фазомер, кой с фазоуказател, скоп, отклонителна или склоняваща система или там каквото има.... :lol:
DMN - майстор
petromaniq66 написа:
Накрая ще се срещнем съфорумци
:lol:
Ама поне се разбра - кое точно е селото, че да не вземе някой навит да се обърка и да почука някъде където да излезе някой як балканджия и да го удави от пиене :-D .
:partyman:
gogo7777 - майстор
Е за това вече телевизионните техници не ходят по адреси....не им върви като почукат. Не са тарикати като водопроводчиците :lol:
MamaMy - майстор
Те в това село не пият много. Даже бих казал, че изобщо не пият :? Вода.

Тема "CRT Телевизор Panasonic помогнете с идеи за ремонт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: