Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Дамм, благодаря =D>
Hoвoceлckи - майстор
На мен ми прилича на прекъсната ВОБ. Има вероятност причината да е много малка.
petromaniq66 - специалист
Вие, като 45кг жена да го отворите, разберете, че "киното" е Panasonic?!? Със сигурност е имало некой мъж - дето не го е страх от тока и е с поне 20 кила по :wink:
пп... Hoвoceлckи, вие телевизор отваряли ли сте? Те бубините са 2 - едната за горе, другата за долу и става "долу-горе". Да, ама не - защото са свързани последователно :-D
Последна промяна от petromaniq66 на пон окт 09, 2017 2:05 pm, променено общо 1 път.
radius - майстор
И ти се заблуди като мен - не става дума за нонейм телевизор с марка на кинескопа Панасоник, а за кинескопен телевизор марка Панасоник. Което може да се види и без отваряне :wink:
Hoвoceлckи - майстор
petromaniq66 написа:
Hoвoceлckи, вие телевизор отваряли ли сте?
Винаги има първи път :-D
petromaniq66 - специалист
За 20 лв вече се намира работещ ТВ, защото ремонт и транспорт ще излезе двойно и тройно, а пък за техник по домове и села ... пък ако пие ракия ... не ми се мисли :-D
Hoвoceлckи - майстор
petromaniq66 написа:
Те бубините са 2 - едната за горе, другата за долу и става "долу-горе". Да, ама не - защото са свързани последователно :-D
Е те ако са последователно няма да има съвсем развивка - ще е черта. Обърни внимание, че има по-ярка черта в средата (над видимата картинка).
plamen6703 - майстор
[quote="petromaniq66"]За 20 лв вече се намира работещ ТВ, защото ремонт и транспорт ще излезе двойно и тройно, а пък за техник по домове и села ... пък ако пие ракия ... не ми се мисли :-D[/quote]

Ако техника се заглежда и по жени... отиде коня в барата :-D
Виж какви предположения за "ВОБ" дават строителите в теми за ремонт на електроника :lol:
И след такова "компетентно" предположение, как човек да не изреве с глас "Господи, слез си прибери вересиите"... :partyman:
Последна промяна от Virtex на вт окт 10, 2017 8:05 am, променено общо 1 път.
Причина: Без връзка с темата
petromaniq66 - специалист
Вземай го Новоселски, но преди да си пренавил ОС прати модела на шасито да ти дам "идея" кои части да сменяш. Аз такива повреди и наяве съм ги виждал по всички китайски панасоци :rock:

Тема "CRT Телевизор Panasonic помогнете с идеи за ремонт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: