Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
yanko78 - специалист
В крайна сметка, върнах нула към лустер клемата в която идва земното от водосъдържателя и фланеца. Засега ключа съм го оставил без мост на нулите.

Изображение
plamen6703 - майстор
Янко, нулата е само една :)
Никакъв мост не ти трябва на ключа на нулата... айде нЕма нужда чак от такива "екстри" :-D :partyman:
yanko78 - специалист
plamen6703 написа:
Янко, нулата е само една :)
Никакъв мост не ти трябва на ключа на нулата... айде нЕма нужда чак от такива "екстри" :-D :partyman:

Би ли ми казал какво би се случило, ако копчето се прецака и при включено положение изчезне ( прекъсне) нулата? Вярно е, че всичко е на теория и на практика, едва ли би се случило на 1000 години. Въпроса е принципен, не категоричен.
plamen6703 - майстор
yanko78 написа:
plamen6703 написа:
Янко, нулата е само една :)
Никакъв мост не ти трябва на ключа на нулата... айде нЕма нужда чак от такива "екстри" :-D :partyman:

Би ли ми казал какво би се случило, ако копчето се прецака и при включено положение изчезне ( прекъсне) нулата? Вярно е, че всичко е на теория и на практика, едва ли би се случило на 1000 години. Въпроса е принципен, не категоричен.
Честно да ти кажа, ще се случи нещо като на морето дупка... :wink:
Дай да не обсъждаме неща, които се случват по-често в главите на параноиците, отколкото биха се случили на практика :-D
Нали знаеш рекламата къпете се спокойно Янко, бойлера е .... да не правя реклама на презряна от мен марка бойлери :-D :partyman:
xelax - напреднал
Здравейте!
Реших да почистя от котления камък малък бойлер 6 Л. TESY с мощност 1500 W (на около 5 г.), евентуално да му се смени анодната защита.
Оказа се, че тя съвсем се е изчерпала и не знам какъв е бил точният ѝ размер.
В магазина, от който смятам да взема нова, има два вида - водят ги къса и дълга, като втората със сигурност е за водосъдържатели над 80 Л.
Действително ли са два размера или може да има някакъв среден?
plamen6703 - майстор
Има къса, дълга и по-дълга, така казват продавач-консултантите :wink: ти си купи с дължина 160 мм. :) :partyman:

Тема "Свързване на анодна защита" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: