• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kozl - майстор
Относно телефоните, не ми се вярва, понеже когато се забелязва този проблем, никой не си вклюва телефона.

Какво означава никой не си включва телефона :?
Моите ГСМ винаги са включени с изключение кога батареята е от глад умрела :lol:
А като са включени и се свързват с клетката без разговор или звън пак произвеждат смущения.
nautilus33 - майстор
Имах предвид, че в момента на смущенията, никой не си включва телефона. По принцип има добър обхват, и рядко ми се е случвало да губя сигнал напълно. Същото така не се е случвало по време на разговор по телефона или когато звъни. Тогава смущенията са едни други, но съм ги чувал през колонките единствено. Но звучи по по-друг начин.
preslav - майстор
Защо не си изключваш колоните? Как разбра, че в други стаи нямаш същия проблем?
За мен нещо се втеляваш без да си обследвал цялата ситуация - при мен ЮПиЕса прицъква когато се включи климатика, но не винаги, колоните "припукват" също, последното ми изживяване беше когато GSM-а беше върху UPS-а и ме избраха - почна се едно цъкане, едно щракане на UPS, но нищо не спря. Вживяваш се нещо, но лесно можеш да провериш с друг GSM - набери се и виж какво се случва, моите колони "чуваха" когато някой набира комшиите.
DMN - майстор
nautilus33 написа:
В стаята също така няма хладилник, фризер или климатик.
Доста си пестелив откъм информация. А изобщо в къщата има ли такива уреди? Не е задължително да са в същата стая. Казвам "къща", защото така предполагам, щом нямаш съседи...
FM STEREO - специалист
Какви джиесеми, какви глупости! Сто процента има проблем в инсталацията, разклонителни кутии,ел.табло. Да вика техник! :partyman:
petrov7111 - специалист
Смущенията може да са и от СОТ-предавател, ако е наблизо, когато излъчва индуктира в бобините на говорителите. Когато вкл. и изкл. Сот-а и по време на тест веднъж или повече пъти в денонощието.
  • 1
  • 2

Тема "Странни смущения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: