Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Linux-Code - специалист
Казаха ми че пералнята не трябвало да се пуска когато температурата в помещението паднела под +10С, защото било вредно за двигатела, понеже триещите се механизми ( лагери, ремъци и др. ) се свивали от студа и се износвали и повреждали... Трябвало температурата да бъдела поне +16С в помещението където се намира пералнята, а тя се намира в кухнята, където в момента температурата е +8С !!! Трябва ли преди да пусна пералнята, да затопля малко кухнята? Нека който разбира да каже. Пералнята е марка NEO модел модел Е600.
plamen6703 - майстор
Ако беше "Беко" нямаше да има проблеми, но с перални "Нео" е така без значение от модела :wink: :cool: Дано носиш на майтап, пускай си пералнята и си върши работа, иначе трябва да переш на ръка :partyman:
kolev_k - специалист
Много автомобили могат да палят и при -20 гр.Трябва ли да им топлим лагерите и ремъците преди да ги подкараме?
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
Да бе ще я топлиш.
На нашата почти всяка година замръзва входящата вода и не знам колко години направи, над 20 са.
Да се оправя, да е станала картина и да виси само.
krasi92 - майстор
Минималните температури за Сан франциско са около 8-10 градуса.На балкона ли я държиш пералнята :rock: :rock: :rock:
kozl - майстор
Те и колите се износват по бързо в зимни условия, но ги ползваме.
Избери удобството и не робувай на такива изисквания, но внимавай с Т под нулата, защото са разрушителни.
Комшии от години си ползват пералнята в гаража, но условията позволяват да не се случват отрицателни Т.
Извода е може би, че ако закупиш скъпа пералня, колкото тихо да работи, най-вероятно е ще си развалиш съня :?

Тема "Подходяща стайна температура за пералня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: