Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте. Реших да потърся утеха, че направо ще се побъркам, докато ми дойдат техниците! Та проблема е следния: Днес пуснах пералнята на кратката програма, тръгна си, завъртя, пълни вода....всичко точно! Изведнъж спря, започнаха да мигат всички светлини и до там! Отваря се люка, сменят се програмите! Пробвах да я пусна отново празна, но за мое огромно съжаление не тръгва да пълни вода! Прави няколко оборота в едната и в другата посока, но до там! Имам чувството че я претоварих и нещо се бъгна, но дали е от това не знам! Моля, ако някой има някаква идея нека ми каже какво мисли по въпроса! С малко дете съм, а идеята за прането на ръка на купища дрехи ме убива! Благодаря предварително на включилите се! :?
plamen6703 - майстор
Идеята е да изчакаш сервизният техник да дойде да провери за какво става дума и ако идеята за ремонт на пералнята ти допадне да я реализираш, ако пък не, да отидеш в магазина да си купиш нова пералня. :partyman:
krasi92 - майстор
Модел на пералнята.колко често и кои лампички мигат ако можете да кажете
plamen6703 - майстор
Няма смисъл от нищо повече по тази тема!
krasi92 - майстор
Въпроса не беше към пламен-тои може да си я ремонтира а към човека търсещ утеха.Питам защото от официалния сервиз на марката бяха дали оферта само със завъртане на барабана без дори да включат машината да погледнат грешката дето пише на дисплея а проблема машината си го показваше и след смяна на част която бе под половината сума която взеха да доидат да врътнат барабана хоп и чудо -машината не била за нов двигател.Сервизите не са това което бяха.
plamen6703 - майстор
Въпроса го задава жена и според мен утеха може да получи на друго място :wink:
За ремонта на пералнята има сервизи, които все още са сервизи, а има и такива, които е по-добре да ги няма, но щом държавата им позволява да съществуват и има балами да ги търсят за услуги... ще ги има :partyman:
krasi92 - майстор
Някои трябва да поеме все пак гаранционната поддръжка.Например ако си купеше преди 3 години пералня деу 9 кила и нещо сдуха части нямааа.По добре жената да има някаква представа за проблема отколкото да и ремонтират уреда на цената на два нови.Мисля това е идеята на форума-взаимопомощ

Тема "Проблем с пералня Аристон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: