Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
plamen6703 - майстор
Не подценявай въпроса със закупуването на нова духалка, това си е повод за минимум няколко вечери заседания на семейният съвет :wink: Като добавиш и обсъждане на марката и модела на духалката, отвлече цяла седмица е дебати :-D
Наслука! :partyman:
dimi_54 - напреднал
plamen6703 написа:
Не подценявай въпроса със закупуването на нова духалка, това си е повод за минимум няколко вечери заседания на семейният съвет :wink: Като добавиш и обсъждане на марката и модела на духалката, отвлече цяла седмица е дебати :-D
Наслука! :partyman:
Ееее, колега малко се ,,отклонихме" от темата, оценявам чуството ти за хумор :-D . Хубаво е малко смях от време на време. Не те познавам , не знам професионалната ти квалификация, не че е важно! Може би проблема за който писах е лесно разрешим за теб ? Аз обичам да съм наясно с всичко, та затова писах тук. Не е въпрос кое е по-лесно, а какво е конкретното решение и принципа на работа.
plamen6703 - майстор
За мен проблема е елементарен и даже няма да се замисля като се упътя към магазина и си купя нова духалка :-D Принципа на работа ми е да не се занимавам с глупости :wink: :partyman:
DMN - майстор
С "Хексалгин" не става ли? Гледам по снимката ти, че го дават за болка и температура, а доколкото разбирам имаш болка свързана с температурата на нагревателя, би трябвало да помогне :? .
Щом си от Котел един съвет - ако ти стане много студено - нямаш нужда от печка, прескочи до музикалното -у-ще, там има страхотни млади момчета и момичета музиканти, певци и танцьори, ще те сгреят за нула време . Освен ако и ти не си музикант, тогава значи си свикнал на студ :-D .
dimi_54 написа:
plamen6703 написа:
Не подценявай въпроса със закупуването на нова духалка, това си е повод за минимум няколко вечери заседания на семейният съвет Като добавиш и обсъждане на марката и модела на духалката, отвлече цяла седмица е дебати
Наслука!

Ееее, колега малко се ,,отклонихме" от темата, оценявам чуството ти за хумор . Хубаво е малко смях от време на време. Не те познавам , не знам професионалната ти квалификация, не че е важно!
Влизай по-често във форума и ще го опознаеш, тогава ще разбреш, че наистина не е важно :-D .
iliya_i - майстор
Ако обърнете внимание на снимките, срещу туй сивото клеми няма. Т.е нагрява метала между клемити, а керамикака или силикона е эа изолация. Бахти космическата технология за 18 лв.
dimi_54 - напреднал
DMN написа:
С "Хексалгин" не става ли? Гледам по снимката ти, че го дават за болка и температура, а доколкото разбирам имаш болка свързана с температурата на нагревателя, би трябвало да помогне :? .
Щом си от Котел един съвет - ако ти стане много студено - нямаш нужда от печка, прескочи до музикалното -у-ще, там има страхотни млади момчета и момичета музиканти, певци и танцьори, ще те сгреят за нула време . Освен ако и ти не си музикант, тогава значи си свикнал на студ :-D .
dimi_54 написа:
plamen6703 написа:
Не подценявай въпроса със закупуването на нова духалка, това си е повод за минимум няколко вечери заседания на семейният съвет Като добавиш и обсъждане на марката и модела на духалката, отвлече цяла седмица е дебати
Наслука!

Ееее, колега малко се ,,отклонихме" от темата, оценявам чуството ти за хумор . Хубаво е малко смях от време на време. Не те познавам , не знам професионалната ти квалификация, не че е важно!
Влизай по-често във форума и ще го опознаеш, тогава ще разбреш, че наистина не е важно :-D .
Виж колега , проблема не е на живот и смърт, има една поговорка ,, къде го чукаш къде се пука ". Виждам , че сте майстори в професията си, не знам колко години имате трудов стаж(визирам и по-горе пишещия), но аз съм дал на държавата 47 год. трудов стаж. Каквото съм научил, научил съм! В този форум има доста раздели в които мога да бъда доста полезен, сигурен съм. Относно студа , момчета свикнали сме тук и без момичета, не знам за ,,добруджанци"? Познавам учили добруджанци в музикалното, доста студ са брали , въпреки момичетата. Благодаря за съветите, хумор не е излишен. Мисля че това е точка за темата. Модератора може да я изтрие.
plamen6703 - майстор
dimi_54 написа:
Познавам учили добруджанци в музикалното, доста студ са брали , въпреки момичетата.
Което си е така, така си е! Явно много му личи на завалията :lol: :lol: Спокойна нощ ти желая :partyman:
dimi_54 - напреднал
plamen6703 написа:
dimi_54 написа:
Познавам учили добруджанци в музикалното, доста студ са брали , въпреки момичетата.
Което си е така, така си е! Явно много му личи на завалията :lol: :lol: Спокойна нощ ти желая :partyman:
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:
dimi_54 - напреднал
iliya_i написа:
Ако обърнете внимание на снимките, срещу туй сивото клеми няма. Т.е нагрява метала между клемити, а керамикака или силикона е эа изолация. Бахти космическата технология за 18 лв.
Да колега, така е. Все съм се сблъсквал с духалки , но тази технология не ми е ясна.
DMN - майстор
dimi_54 написа:
Благодаря за съветите, хумор не е излишен.
В случая обаче хумора се оказа напълно излишен от моя страна. Явно не прецених правилно, че пиша на човек, едно поколение преди мен, а хуморът с годините се претопява при някои хора, за което се извинявам, че подходих с хумор. Студ в Котел не съм брал, защото съм ходил само веднъж там и то през лятото. Лошото е, че нещата се изтълкуваха по съвсем погрешен начин за музикалното у-ще...Но на който, каквото му е в главата, това си помисля първо...
Дано имаш повече успех и топлина с новата печка.
:partyman:

Тема "Ремонт на нагревател на ел. духалка теси HL-321V PIC" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: