Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте! Много се надявам тук да получа отговор на въпроса си. Купих си сушилня AEG Lavaterm врора употреба от Германия. Не знам по подробно какъв модел е. Суши добре, но проблема е че от решетките, които са отпред най отдолу на машината излиза влага. Толкова е много че теракота пред сушилнята става мокър и прозорците се запотяват и започват да текат вадички с вода. Сулилнята е кондензационен тип. В контейнера се събира вода. Не разбирам къде може да е проблема. Почистила съм навсякъде където може да се бръкне .:yawinkle: :yawinkle:
plamen6703 - майстор
Намери точният модел на сушилнята и се снабди с инструкция за експлоатация. Прочети какво пише в инструкцията за експлоатация и ако не успееш да намериш отговор на въпросите си, тогава потърси сервиз. Тук във форума без да знаеш модела на сушилнята може само да се гадае, а и една жена освен да прочете инструкцията за експлоатация не виждам какво друго може да направи за сушилня, която "не работи" :partyman:
plamen6703 - майстор
Сега прочети инструкцията за експлоатация https://www.manualslib.com/manual/44047 ... m-540.html и ако нещо си пропуснала при обслужването го коригирай. :partyman:
petrov7111 - специалист
И аз имам подобна сушилня с контейнер, но такъв проблем нямам. Възможно е да има проблем в някакво уплътнение и вместо всичко да отива към контейнера, част от водата да изтича от друго място.
Petrov1111 само от контейнера ли изливаш вода. Установих че само на някои програми излиза пара. На други от решетките долу излиза хладен въздух, а не пара. Тогава се събира известно количество вода в топлообменника. И сега след всяко сушене отварям и изливам и от там.
petrov7111 - специалист
В същност жена ми се занимава със сушилнята, но не знам от долу да е излизала пара. Може би говорим за различни сушилни.

Тема "Проблем със сушилня AEG" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: