Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
muhala - майстор
miliad написа:
Пич, покaзaл съм ти кaкво устройство имa в опaковкaтa. Нa мен лично не ми се зaнимaвa дa рaзучaвaм кaкво точно е, нещо си зa остaтъчен ток.
Проучи, рaзучи, виж дaли ти върши рaботa.
Това е ДТЗ.
plamen6703 - майстор
hristov123 написа:
Само заядливи и иронични отговори типично по български хах :) Добре баба ми има юнга ама на въпросната юнга и се прецака смесителя и тече леко вода не е проблема в гумичките а в резбата и реших да и купя Делимано но ми трябва хоризонтално а такова няма налично поне за момента в топ шоп и да допълня не правя изключения многознайковци ами питам защото доколкото ми е ясно форума е за това а не да ми иронизирате и да ми се правите на големите баровцци... Упоменал съм че съм с двупроводна ел.мрежа а доколкото знам а аз не знам много е че на такава неможе да се сложи ДТЗ ...
Хайде пийте си загорките там и си хейтвайте живи и здрави..
:partyman:
Като срещнеш някъде даскала си по български език, да вземеш да му теглиш една майна, че те е изпуснал без да научиш нищо за препинателните знаци! :wink: :partyman:
nikolov333 - майстор
Това на снимката си е напълно достатъчно, особено в случай, че не знаеш как се монтира ДТЗ при двупроводна инсталация.
Последна промяна от nikolov333 на ср ное 29, 2017 6:03 am, променено общо 1 път.
hristov1 - специалист
Добре вече споменах че въпросното делимано което е с заден изход е изчерпано и ще купя нещо подобно което ще е по-голям боклук и няма такава защита на кабела дали няма да стане ако използвам ето този адаптер с ДТЗ..
http://www.servina.net/elektro-material ... 17322.html
DMN - майстор
plamen6703 написа:
Може и без ДТЗ, но спазвай правилата за безопасност, ако не си сигурен може да повикаш някой да ти помогне с монтажа.
А така! Най-"пледиращия" за безопасността в този форум дава подобни съвети! Но защо ли хората тогава "напразно" са го създали това "Рortable residual current device"...? Или ако беше задължително условие да се монтира от сервиз/квалифициран техник, тогава щеше друго мнение да имаш?
plamen6703 написа:
Като срещнеш някъде даскала си по български език, да вземеш да му теглиш една майна, че те е изпуснал без да научиш нищо за препинателните знаци!
Абе то и ти не си идеален с употребата на препинателните знаци(нито пък аз), че да правим забележки, само и само да се заяждаме. Ако става въпрос за препинателните знаци, друг напреднал участник във форума, също въобще не ги използва, но защо на него не правиш такава забележка?
hristov1 - специалист
Сега поръчах ето това: https://www.tashev-galving.com/028+BRS4 ... %B1%D0%B0)
Мисля че е същото като другото само че е по-добре изглеждащо и не е водоустойчиво което в случая е излишно а и е по изгодно хаха
Благодаря на всички за съветите.
Поздрави :tonqe: :wink:
plamen6703 - майстор
Извлякъл си най-ценното от съветите и си взел "най-доброто" за твоя случай :cool: :lol:
krasi92 - майстор
Мислиш си ама не е същото но пък е по изгодно като цена.Важно е да се вземат все пак някакви мерки и за пренапрежението
plamen6703 - майстор
Сериозни мерки трябва да се вземат за пренапрежението при батериите "Делимано" :cool: :lol:

Тема "Безопасно монтиране на батерия тип Делимано" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: