Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
hristov1 написа:
Сега поръчах ето това:....
Мисля че е същото като другото само че е по-добре изглеждащо ...
И е само изглеждащо но работа за никакъв чеп не върши в дадения случай.
Ся, тва дето си гои взел го слагаш например на телевизора и бягаш към магазина за да си купиш правилното "нещо".
:partyman:
hristov1 - специалист
Ха-ха е не е късно сега ще го откажа и ще поръчам другото. Благодаря!:) :-D
https://domshop.bg/produkt/%D0%B0%D0%B4 ... i-a30-16a/
hidrazin - майстор
hristov1 написа:
Ха-ха ...
Да, да ... и аз се пукнах от смях.
Дървари, плочкаджии, картонаджии и подобни се представят за върли електричари.
Ама после - кой ми ср...a в гащите.... Аз плочки не лепя... :lol:
Не се е свършила работата за тези дето бъркат кирчеч, носят ... каквото им кажат, копат ... където им кажат ...
Таааа... веселите самоубийци днешно време са често срещано явление. И глупаците.
Ай лекар с нож (тъп) и приятни таласъмища.
:partyman:
hristov1 - специалист
Казах го веднъж ще го кажа пак тъй като последния коментар е супер смешен и най-вероятно зад него човека е такъв.... Решил съм да сложа една батерия тип делимано не да сменям табло и ел. инсталация на къщата не виждам нищо сложно просто искам да е безопасно..
Тоест аз съм самоубиец и глупак така ли да го разбирам защото влизам тук и питам та нали затова е форума пак казвам няма да сменям ТАБЛО..
Явно на някой хора живота им е супер скучен и като си пийнат 1-2 бири вечер се чудят с кой да се заяждат по форумите и се правят на много интелигентни [-X :axe:
hristov1 - специалист
Здравейте днес монтирах водонагревателя но останах разочарован тъй като установих че сълзи отдолу вдясно самия корпус и сега се чудя какво да правя май ще звъня да го връщам. :? :axe:

Прикачен файл

3.jpg

Прикачен файл

2.jpg

Прикачен файл

1.jpg
plamen6703 - майстор
С твоите темпове на работа дано не изтече гаранцията докато се наканиш да направиш рекламация на батерията :wink: :partyman:
hristov1 - специалист
Преди 2 часа ми я достави куриера.
plamen6703 - майстор
На св. Екатерина си отворил темата, а сега Коледа наближава :-D Връщай го тоя кютюк обратно и чакай следващият :wink: :partyman:

Тема "Безопасно монтиране на батерия тип Делимано" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: