• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 34
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
plamen6703 - майстор
На места има и по половин нула :cool: , на други места по 3/4 от нулата :cool: Кръгли нули почнаха да "разбират" от електротехника и ДТЗ :lol: :partyman:
kozl - майстор
Я па чеках автора да пише, що се е ползвало на второто АП от лево, броено надесно.
Щото ако печка се е там ползвала, как защитата па не е изключвала :?
А темата почна с това, че ДТЗ-то не ще да изключва :?
nikolov333 - майстор
Той автора може и да е ял боя вече и да не може да пише известно време.. :-D :lol: :lol:
kozl - майстор
Епа оно земното е ужка мислено е за добро, ама докато го тражиш мое и да те полази зло :lachtot:
Hoвoceлckи - майстор
plamen6703 написа:
На места има и по половин нула :cool: , на други места по 3/4 от нулата :cool: Кръгли нули почнаха да "разбират" от електротехника и ДТЗ :lol: :partyman:
На таз кръгла нула като полезност, подвизаваща се под горния ник, няма ли някой най-после да ѝ забрани да се праска просто така :x
Пояснявам: всеки малко от малко грамотен електротехник разбира, че става дума за ток. Токът протичащ по линията "L" на ДТЗ трябва да е равен (±30mA) на тока през "N". И непрофесионалист би забелязал, че в случая това равенство в определен момент (при консумация на ток през 10 и 25-амперовите автоматчета) няма да бъде спазено.
hidrazin - майстор
Hoвoceлckи написа:
Обърнете внимание: всичката му нула е през ДТЗ-то! ... фазата не е :idea:
И квоооооооо... от тва?
:partyman:
P.S. Баси и темата за едно тъпо табло. Работа за един следобед с пиене на кафе и цигари.
Ма у Шопландия е така - бият се у гъ...зо да не би да дадат някоя "грешна" стинка.
arxd129 - специалист
muhala написа:
На кой етаж си ? Намери си начин да си пуснеш нови кабели и точка.
Какво значи "нова точка"? Аз не знам какво е това. :?
arxd129 - специалист
kozl написа:

Във входа на ДТЗ - само черен и ЖЗ проводник ли има? Поне така се вижда на снимката
Оставете всичко друго засега. Търся как да докарам "земно". Другото ще го мислим после!
arxd129 - специалист
valentino76bs написа:
Стъкленото кълбо ми казва :) :Печка /фурна на твърда връзка може би!
И аз това предполагам. ... Ще и дойде реда и на твърдата връзка. Сега не й е ред.
arxd129 - специалист
DMN написа:
А ако я оставиш постоянно включена, лекарството ще има ударна ефективност върху комшиите, които явно нямат желание да съдействат.
Комшиите ще съдействат. Не са толкоз злобни. Поне днес. ... Но това е друга тема.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 34

Тема "Грешка /проблем/ в една диференциалнотокова защита" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: