Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
tzetz009 - специалист
Първо , весели празници на всички :drinkers: !!!

За да не пиша некоректно в предходната тема , да Ви информирам за един нефункциониращ терморегулатор( и термозащита в едно ) плъзнал в търговската мрежа . Не ми беше удобно да правя снимки с телефона в магазините ( а и ме познават ) , затова използвам примерна снимка от нета . Терморегулатора е подобен на този , но е с дължина на сондата 440 mm , стилизиран по същият начин в тъмно кафяво/черно/червено .
Прикачен файл:
Thermowatt T105 copy.jpg
Thermowatt T105 copy.jpg (49.87 KиБ) Видяна 833 пъти
Носете си мултицет с Вас и го тествайте на място , ако ще си купувате точно такъв ! Опитвам се да Ви спестя някоя и друга "почетна обиколка" по магазините :lol: !

:partyman: :partyman: :partyman:
torbalan - Дървен философ
Е, той ако не работи ще им го върна веднага. От много време не съм имал проблеми при връщане на некачествена или дефектна стока...

Ако откажат да ми го сменят - сума идеи имам, при това не са свързани с това къде да им завра регулатора ;)
fox_vt - майстор
Тоя модел във всичките му цветове е много кекав. За съжаление масово се ползва заради всичко на едно място.
torbalan - Дървен философ
fox_vt написа:
Тоя модел във всичките му цветове е много кекав. За съжаление масово се ползва заради всичко на едно място.
Ми като изгори стария, какъв да купя?
Вадя го, отивам в магазина и искам същия... :)
KingLin - майстор
То и да работи не е ясно в какъв температурен диапазон ще е. Последния който сложих на максимум не може да стигне 60 градуса на водата и съответно бойлера не стига за двама човека вече. Изкарват около 2 години при мен тия. Има същите с друга разцветка (като оригиналните синкави цветове) ама и те са същия боклук.

Тема "Нов некачествен терморегулатор за бойлери" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: