• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
vrangelov - специалист
Много високо е вдигната летвата, но 20 акумулатора от 1570 лв. от линка би трябвало да стигнат.


PS: Обърни си малко повече внимание на правописа. Всички правим грешки, но твоето е дразнещо.
DMN - майстор
Slayer666 написа:
Отговорът достатачен ли е?
Ще помисля след още 5-6 страници по този въпрос...
plamen6703 - майстор
Slayer666 написа:
Благодаря за инфото,а иначе доста се порових!Горе долу знам за какво става въпрос.
Язък ти за ровенето, от толкова ровене поне да се беше научил да пишеш правилно "акумулатори" :wink: .. другото само с ровене няма да стане, иска си четене и учене.
Знаеш ли колко много гашници си мислят, че тая работа с електротехниката и електрониката е като "оная" работа със сокчикара :cool:
Почти всеки още не се научил да чете и пише се лови да сглобява електронни платки, да прави усилватели, някои дори слънчеви централи с едното ровене искат да реализират и пускат в действие :lol:
Ако беше толкова лесно и просто, първокласници щяха да вършат тази работа :lol: :drinkers:
engineer - специалист
разбира се че можеш. преди време бях молил за помощ по съшата тема. къщата ми е полуготова и централата ми работи (засега в тестов режим). тутил съм на покрива едни киловати с панели, акумулаторите не заемат много място, мисля да ги натиря под стълбището, ама са около 450кг, инвертора също дава едни добри киловати, начинанието излиза 10-15 хил лв за сресно голяма къща. Откажи се от стартерните акумулатори. моите са гелови.


ааа забравих да спомена, че основната ми професия е да правя електроцентрали и подстанции.
Slayer666 - помощник
Ееее наи на края някой с познания!Какво ще кажеш за батериите със солена вода? За правописът се извинявам,неискам да дразня никой!
gnt69 - майстор
Аз имам такъв часовник в офиса със солена вода. Работи точно.
hidrazin - майстор
Slayer666 написа:
...Какво ще кажеш за батериите със солена вода?...
Със съшия успех може да използваш батерия от лимони - ТУК
Като гледам в каква посока върви темата, май си объркал форума.
Има един дето е по-подходящ - казва се мазето нет.
Там са събрани всякакви шушляци с подобни ... идеЙ. :-D
:partyman:
Slayer666 - помощник
Може и да се съберат в мазето!
Hoвoceлckи - майстор
engineer, извинявай, но намирам, че подвеждаш човека.
Slayer666 написа:
Иначе са панелите и трансформаторът ясна работата.
Сега минахме на солена вода :-D
На теб никой не ти казва, че трябва да "се ровиш". Напротив - ние с интерес следим проекта ти. Добре ще е в твойта си тема на разкажеш до къде си стигнал. Хидразин ти беше споменал за мълниезащита?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Слънчеви централи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: