• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
DMN - майстор
pitankata00 написа:
Свалих копчето за нагласяне на мощността и печката тръгна.
Разбра ли поне какво му има на копчето? Измери ли го с мултицета след като го свали? - дава или не дава верига при натискане, или дава постоянно верига без да е натиснато, или показва някакво съпротивление без да е натиснато или натиснато? Ще е полезно за темата.
Чупенето на кратунки и тем подобни го остави - не е полезно нито за теб, нито за останалите тук.
:partyman:
pitankata00 - специалист
Сега нямам време да го гледам, в момента не съм вкъщи. hidrazin какво правя през свободното си време си е моя работа ако искам и марихуана ще гледам. Обаче ти ми кажи адрес. Специално заради теб ще дойда където и да е. Толкоз си прост и че нямам думи. Моля ти се кажи си адреса. Ей такива като теб трябва да бъдат счупвани от бой. Аз лично ще се погрижа да не можеш да пишеш дълго време, освен ако не използваш краката си. Давам дума пред всички, че ще дойда и ще те спукам от бой. Ще кача и снимки. ЕЙ тука обещавам пред всички. Само ми дай адреса си.
gogo7777 - майстор
pitankata00 написа:
hidrazin точно заради теб бих дошъл и в камчатка да ти строша кратунката проста. От много време ми лазиш по нервите. Ама с удоволствие ще те излежа после.
:-D
Някъде в Камчатка.....Изображение
DMN - майстор
ААА!...Никъде в квартала няма пуканки! Досега обикалях да търся, то се видя, че в темата без семки и пуканки няма да мине.
Едно време дядо беше голям майстор на пуканките. Капваше малко олио в един тиган или тенджера(не си спомням вече). Слагаше го на печката, която беше пълна с дърва и гореше яко, в стаята горещо не се диша. Изсипваше шепа зърна, той им викаше "черкезчета"(или май бяха специален вид кочани за пуканки), в тенжерата, захлупваше я с капак. След няколко минути започваше едно яко пукане. Ставаха пуканки за чудо и приказ. Пълнеше цял леген с пуканки, поръсваше ги със сол, объркваше ги с ръка. После вземаше в шепата си и тръгваше на някъде в къщата. Ама те все падаха по две-три пуканки от ръката му на пода без той да иска. Пък аз гледам какво прави дядо, и правя същото(да съм бил 5-6 годишен) - пълня шепата с пуканки, ама нарочно изпускам и аз кат него по една две... Баба оставаше без глас да вика подире ни...
Ай хубави празници са, стига с тези глупости и нерви, дето ги изявявете точно сега...
:partyman:
hidrazin - майстор
pitankata00 написа:
Само ми дай адреса си.
Ето го адреса бе. Като завиеш зад блокчето и входът е отзад.
Втри етаж, в дясно. Няма асансьор. На заден фон се вижда вулканът Ключевская Сопка.
От 19-ти юли тая година не е изригвал. Мое пък да имаш късмет...
АДРЕС
:partyman:
P.S.Ба си. Покрай тая демокрация се напълни с малоумници и неграмотници... :?
plamen6703 - майстор
pitankata00 написа:
hidrazin какво правя през свободното си време си е моя работа ако искам и марихуана ще гледам. Обаче ти ми кажи адрес............. Давам дума пред всички, че ще дойда и ще те спукам от бой. Ще кача и снимки. ЕЙ тука обещавам пред всички. Само ми дай адреса си.
Имай малко уважение към себе си :wink: да не си луд да си цапаш ръцете :lol:
Весело посрещане на нова година :drinkers: :partyman:
Hoвoceлckи - майстор
Hoвoceлckи написа:
Колко време е ползвана тази фурна? Питам, щото съм тръгнал да купувам подобна...
Купих я. В упътването пише да се отлепят лепенките. На стъклото на вратичката - ясно. Обаче тази отзад
Прикачен файл:
лепенка на микровълнова отзад.jpg
Проблемът е, че има отвори под нея. Ако са вентилационни тази лепенка ги блокира и да не стане беля? Ако не са - защо изобщо ги има?
DMN - майстор
Трябва да се махнат лепенките покриващи вентилационните отвори, според мен най-вероятно са сложени за да не попадат разни малки частици вътре в тях при опаковане, транспортиране и т.н. :) .
:partyman:
Junak - майстор
Махни лепенката и забрави за гаранцията :)
DMN - майстор
Ами явно съм в грешка тогава :) . Все пак е по-полезно мнението на хората, които се занимават с гаранционно обслужване на такава техника.
Интересно хрумване обаче - проектантът преценил и изчислил - къде и с каква площ да бъдат вентилационните отвори, обаче някой решил върху тях да лепне лепенка "държаща" гаранцията. Щом така са решили :) .
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Керамични кондензатори." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: