• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
pitankata00 - специалист
Ма голяма работа. Аз по майстори не ходя, точнo щото ми писна от такива като вас философи. Или го оправям сам или купувам нов. Слава богo мога да си го позволя.
Все пак мерси за това че си трошихте пръстите да пишете ПРОСТОТИИ. Ама то как да напишеш повече, като нали трябва да дойда при теб да ми вземеш 20-30-40-50 лева. Но всичко ТОЧНО. Весело посрещане на НГ.
DMN - майстор
pitankata00 написа:
Вероятността да е от бутона е почти нищожна,
pitankata00 написа:
Мисля да разпоя самото копче да видя какво ще прави тогава.
Добре де, аз не мога да ти схвана логиката...Уж не е от бутона, пък ще го разпояваш...
Според мен(не съм сервизен техник) проблема да е в някой от бутоните, хич не е нищожен, казвам го от опит. Може и да е от друго място разбира се.
Трудно става без измерване - поне това, което може на платката, щото не всичко може да се измери правилно на нея...

П.П. А...сега прочетох това, което си писал - ако мислиш, че всички, които са ти писали в темата, са ти писали ПРОСТОТИИ, не може да обиждаш всички, които се опитват да ти помогнат.
Чупи си главата тогава.
:partyman:
fbr - майстор
plamen6703 написа:
В Русия е същата работа, рови се поголовно техника от всевъзможни "мужици" :-D
Защо се рови според теб. На запад не се рови, понеже се купува ново.
plamen6703 - майстор
pitankata00 написа:
Ма голяма работа. Аз по майстори не ходя, точнo щото ми писна от такива като вас философи. Или го оправям сам или купувам нов. Слава богo мога да си го позволя.
Все пак мерси за това че си трошихте пръстите да пишете ПРОСТОТИИ. Ама то как да напишеш повече, като нали трябва да дойда при теб да ми вземеш 20-30-40-50 лева. Но всичко ТОЧНО. Весело посрещане на НГ.
Дай Боже повече хора като теб да може да си позволят да си купуват нови уреди :-D Весело посрещане на Новата година, здраве, щастие и много късмет през Новата година. :partyman:
lov - майстор
На мен пък ми е писнало от такива дрисни във форума. Ем насран хем голям. На никой от форума не съм взел и стотинка за ремонт на нещо си. Отделно ремонтирам битова техника ей така за спорта. Има не една тема с мое участие точно за микровълнови и питащите са били с много по малко знания от теб но с указания как и какво да мерят са се справили. Явно нещо нивото на самочуствие и знанията ти пречат дори за нормално общуване във форума. Но то си е до манталитет и възпитание. А на тез години е вече късно да се променяш и щежси останеш все същия. Жив и здрав и забрави за мен ако търсиш повече съвет в този или друг форум.

п.п. Щот в момент съм точно на запад. Ако я вкара в сервиз ще му стъпи колкото две нови и то за час масторски труд. А такова ръчкано зе умножава цената по 10. Кат ти изнася плщаш ако ли не се оправявй сам.
Junak - майстор
pitankata00 написа:
Ма голяма работа. Аз по майстори не ходя, точнo щото ми писна от такива като вас философи. Или го оправям сам или купувам нов. Слава богo мога да си го позволя.
Все пак мерси за това че си трошихте пръстите да пишете ПРОСТОТИИ. Ама то как да напишеш повече, като нали трябва да дойда при теб да ми вземеш 20-30-40-50 лева. Но всичко ТОЧНО. Весело посрещане на НГ.
Ей точно заради такива МАЛОУМНИЦИ спрях да правя опити да помогна на някого. Като можеш да си позволиш нов уред, какво правиш тука? Да покажеш колко си велик? Да си избиеш комплексите? Аман от тъпанари, дето всички са им виновни...
pitankata00 - специалист
Junak написа:
pitankata00 написа:
Ма голяма работа. Аз по майстори не ходя, точнo щото ми писна от такива като вас философи. Или го оправям сам или купувам нов. Слава богo мога да си го позволя.
Все пак мерси за това че си трошихте пръстите да пишете ПРОСТОТИИ. Ама то как да напишеш повече, като нали трябва да дойда при теб да ми вземеш 20-30-40-50 лева. Но всичко ТОЧНО. Весело посрещане на НГ.
Ей точно заради такива МАЛОУМНИЦИ спрях да правя опити да помогна на някого. Като можеш да си позволиш нов уред, какво правиш тука? Да покажеш колко си велик? Да си избиеш комплексите? Аман от тъпанари, дето всички са им виновни...
И с какво си ми помогнал ВЕ селтак ?! Да беше казал като хората. Ама нееее, да дойда да ти дам 30 лева и да ми философстваш 2 часа. Или помогни или не говори с недомлъвки. Много добре знаеш, че можеш да обясниш какво да проверя. Но по-добре да говориш общи приказки за ланския сняг и да дойда да ти дам 30лева. Аз принципно ви разбирам. Ама по-добре не се хващай да пишеш по темата.
plamen6703 - майстор
fbr написа:
plamen6703 написа:
В Русия е същата работа, рови се поголовно техника от всевъзможни "мужици" :-D
Защо се рови според теб. На запад не се рови, понеже се купува ново.
Нещата не опират само и единствено до пари и закупуване на ново :) Нещата опират и до култура, а в БГ и Русия важи /с извинения и максимално обрано/ приказката "Цялата култура се върти около к*ра" :cool:
Преди години се четеше и учеше повече, преподавателите като виждаха срещу себе си хора, които четат и имат желание да учат се раздаваха и даваха всичко от себе си да обучават. Сега вече се раждат "научени" и искат до един да са мениджъри. Извинявай за отклонението.
Весело посрещане на Нова година! :partyman:
DMN - майстор
Според мен и на Запад се рови, и в Русия се рови, и по целия свят се рови. Има много клипове, на които се показва как разни ентусиасти, правят, поправят, разглобяват, измислят и т.н. какви ли не неща. Не е казано, че човек решил да се справи сам с проблема си, задължително го прави от липса на средства(има и такива хора, и е разбираемо за тях). Но има и хора, на които това(или друго) им е хоби, тръпка, обичат да се ровичкат(по приницип), изследват, учат, правят сами, развалят, с ясното съзнание, че може да им излезе по-скъпо, от това ако го получат наготово. И без това светът стана консуматорско общество - чака всичко наготово.
:partyman:
gogo7777 - майстор
plamen6703 написа:
Ивка, няма оправия в такива теми. Виждаш, че в такива теми освен хора като мен и теб, записал се е и железар със "съвети" и той "разбира" електроника :cool: Изобщо както се казва, мила родна картинка :-D :
Тоя "железар" го мани.....много е напред с матряла. Може всичко, знае всичко :lol: .....тъп железар кво да го праиш..... :drinkers:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "Керамични кондензатори." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: