• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Hoвoceлckи - майстор
Колко време е ползвана тази фурна? Питам, щото съм тръгнал да купувам подобна. Дали да не се откажа :? Имам една Мидея от незапомнени времена. Работи си и никога, нищо не й се е повреждало, но рекох малко да се подновим ... И ще е добре да споделиш крайния резултат, какъвто и да е той.
pitankata00 - специалист
А бе типични сте бе. Нямам думи. Беше ми любопитно имах желание да пробвам да оправя каквото мога. Ама типично за български форуми някви хора ми се правят на интересни. Ах що не сте ми пред очите.... Ами стойте си в сервизите и чакайте да дойдат хора да им поправите техниката. Аз питам във форум. Аз много добре знам, че в сервиза ще ми решат проблема и парите не са решаващи в случая. Простотия е че се стигна до тук. То тези безброй писанки. gogo7777 ти какв си бе ? Поялник ли ? Ако смяташ, че ако обясниш като човек ще ти вземат хляба проблема си е твой.

До Hoвoceлckи. Не си взимай този модел. Вземи си простен модел с 2 копчета. Опростена работа. Родителите ми имат Samsung с една врътка за нагласяне на таймера и копче за отваряне на вратата. Закупена 2000 година не е мръднала.
ben84 - специалист
Новоселски, ако просто си претопляш супата с нея, наистина най-простата с механичен таймер би свършила работа. За какво са ти екстри, ако не ги ползваш. Да не забравяме, че емисията на магнетрона на старата печка за тия години е намаляла. Тъй че новата би ви зарадвала, дори и да няма повече функции.
Питанка, мани ги тия! Кажи ти, премери ли копчетата дали бачкат?
gogo7777 - майстор
pitankata00 написа:
А бе типични сте бе......gogo7777 ти какв си бе ? Поялник ли ? Ако смяташ, че ако обясниш като човек ще ти вземат хляба проблема си е твой.
Е как какъв, не четеш ли?....аз съм прост железар :lol: . Хляба не можеш да ми вземеш.....а и да го вземеш нема къде да го складираш. "Поялниците" са друга клика мушмуроци :) ама още не си се ориентирал у тазфорумната картина :-D
Инак тук около мен ежедневно се подаряват или изхвърлят РАБОТЕЩИ телевизори, перални, печки, микровълнови, миялни машини, стерео уредби, компютри и квот се сетиш още от сорта вещи..... Нема "поялници" нема нищо.... :-D .
pitankata00 написа:
Ах що не сте ми пред очите....
А така....стегни ги малко :lol:
hidrazin - майстор
pitankata00 написа:
А бе типични сте бе. Нямам думи. Беше ми любопитно имах желание да пробвам да оправя каквото мога. Ама типично за български форуми някви хора ми се правят на интересни...
Точно!!! Типично за български форум.
Появява се някъв дет и бъкел не разбира, няма си никакво понятие не само от електроника ами и от електротехника и се почва...
Първо същия тоя почва да ги хока че не могат да му налеят в кратуната това дето не знае и не му е работа.
После всички от форума му стават виновни за липсата на елементарни, основни знания и никаква практика.
Да типично за български форум.
И по тая причина няма да намериш мой пост дето да давам акъл например на Гого7777 как да се оправя със железата или да ми обяснява как аз да го правя - не ми е работа.
Също няма да ми намериш такива постове в дърводелство, фаянс, плочки-млочки ... и така нататък.
Просто не ми е работа, нямам основата и не се правя на велик шматарок по теми където не трябва.
Та .... бегай по чуждите форуми бе. Там ще те посрещнат с уиски, лед и шамфъстък. :-D
Ай ся весело посрещане на Нова година.
:partyman:
nikolov333 - майстор
Мен ме развеселихте със сигурност.. :lol:
Junak - майстор
Весела тема, весели хора. Ама накрая, както винаги става тъжно. Изроди се новото поколение. Винаги друг им е виновен...
Весела Нова Година :)
ESPACE - майстор
Ей, оставаше му само да смени и микробутоните и да тръгне печката и му секнахте ентусиазма
pitankata00 - специалист
Свалих копчето за нагласяне на мощността и печката тръгна. Както и да е. hidrazin точно заради теб бих дошъл и в камчатка да ти строша кратунката проста. От много време ми лазиш по нервите. Ама с удоволствие ще те излежа после.
hidrazin - майстор
pitankata00 написа:
... точно заради теб бих дошъл и в камчатка да ти строша кратунката проста....
Ми заповядай. Ма после да не си тръгнеш с пак с проста тиква, но този път и квадратна. :lol:
pitankata00 написа:
Първо искам да кажа че не разбирам много.
pitankata00 написа:
А познанията ми по електротехника са доста ограни.
Та мисля на всички е ясно чия в кратунка колко има.
Ай ся бегай да си копаш доматите и не се хващай с работи които не са за теб.
И весело прекарване на Нова година.
:partyman:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Керамични кондензатори." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: