• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
resistbody - майстор
ср яну 12, 2022 12:54 amLutchezar написа:
IT вече е много широк сектор, с много специалности, много отдалечени една от друга. Познавам човек който пише алгоритми за изкуствен интелект но не може да държи отвертка. В сектора е налице и тясна специализация. Програмистите са разхвърляни по различни нива и езици, администраторите и мрежовите специалисти са безумно далеч от тях и т. н.
Принтерът е механика. Драйвърите за различна операционна система и инсталацията им не са IT приоритет, всеки потребител би трябвало сам да се справи.
Друго имах предвид, имат диплома, а компютъра го гледат като голямото камък.. аз с IT-то документално приключих отдавна... а ти май не знаеш сегашните потребители, освен фейс, туба и тик-ток не знаят друго.. ползвам един софтуер, но производителя не е разработил една проста програмка за справки, та трябваше с моите базови познания да си направя една... проблема е че не мога да я оптимизирам да ползва малко ресурси, ама като гледам към днешна дата никой не гледа това..

Пък по темата, електротехниката не е сложна особено практическата част... лошото е че на повечето "електротехници" им куца теорята, дето не им трябвало..
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Как да стана електротехник?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: