• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
plamen6703 - майстор
Според мен не само автора на темата се опитва да ни "пързаля" :) Още един, който си беше слагал дистанционното в хладилника се опитва, той пък да ни пързаля на тема технически грамотен :cool:
А дано ,ама надали. :lol:
moimoimoi - майстор
преброяване на дивите зайци :lol:
kozl - майстор
Дано да е шега.
Моят син завърши висше шивашко, после курсове за програмист, после работа за стаж без заплата и т.н.
Сега в момента е по-добре платен от мен, но началото винаги е трудно, особено като няма гръб отзаде :sad:
nikolov333 - майстор
Трудното учи да оцениш постигнатото.. :-D
radius - майстор
plamen6703 написа:
Според мен не само автора на темата се опитва да ни "пързаля" :) Още един, който си беше слагал дистанционното в хладилника се опитва, той пък да ни пързаля на тема технически грамотен :cool:
А дано ,ама надали. :lol:
Знаех си, че ще коментираш, но за мен не си важен и исках да споделя, пък нека автора се бъзика. Съдейки по мен, наистина има такива ситуации.
А ти пламене...голям си...мишок! Не си длъжен да пишеш във форум, в който не те кефят хората.
gogo7777 - майстор
Как да стана електротехник?

Трябват ти фазомер, две отвертки, комбинирани клещи, изолирбанд и подходящ гащеризон за да носиш инструментите така, че да стърчат по малко от джобчетата за да подзказват за имиджа :wink: .....а и най-важното портмоне или някаква кесия :wink:
След това трябва да научиш наизуст наредба №3, ама не както лекарите "Хипократовата клетва", а наистина добре.....член по член.

Сега сериозно.....както казаха по-нагоре, развивай си влечението като хоби и лека по лека нещата се наместват. Ще трябва и малко четене, питане, "крадене" и т.н. Ето Пламенчо е прочел цял вагон бестселъри и е станал професор :-D ....що и ние да не опитаме. Инак тепърва да записваш някъде да учиш е тъпо и ще загубиш ценно време от живота. Така е според мене, но аз съм друго яче устроен де.
Успех!
:partyman:
amdatlon - специалист
Към автора:
Ей това е най кофти, когато родителите налагат своите желания на детето си.
Щеш не щеш ще станеш лекар, мама (защото аз исках да стан лекар ама не успях)
:).
Та така. Но щом имаш ясна идея с какво искаш да се занимаваш - действай. Трудно ще ти е но пък ще е с жеалние. Успех !
Virtex - майстор
kozl написа:
Дано да е шега.
Според мен е шега.
kozl написа:
Моят син завърши висше шивашко
Много хора забогатяха покрай шивашкият бизнес. Много направиха цехове и просперират, наред с неуспелите, други на 'стари' години си намират допълнителни доходи с това ( вярно е в по-голям град, но по пътя минавам през ателие, което почти винаги е заето и жената си докарва добър доход, а е пенсионирана до колкото знам ).

По-скоро е въпрос на желание и усет :)
hidrazin - майстор
Ако е шега то е доста неуместна или по-скоро дебелашка шега.
Тогава нека се сбъдне - не мечтата му а да работи в бъдеще това от което не разбира.
Насила, без мерак и за почти без пари.
:partyman:
plamen6703 - майстор
Подстригването също минава за добър бизнес, вече няма бръснари, всички са фризьори и коафьори :-D Отива Маруся Климова на фризьор и оставя 30 кинта без да й мигне окото, а ако се наложи да ги даде за ремонт на сушилнята ще ореве света, че майстора й съдрал кожата и търси помощ в "направи си сам" :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

Тема "Как да стана електротехник?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: