• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Virtex - майстор
hidrazin написа:
Ако е шега то е доста неуместна или по-скоро дебелашка шега.

Код: Избери всички

Регистриран на:	чет яну 04, 2018 11:46 am
Последно активен на:	чет яну 04, 2018 10:29 pm
Пуска тема, за да научи нещо ново и след това губи интерес. Надали гледа анонимен ( заради родителите :-D ), ако някои му пише лично с информация нали трябва да я види.

Това + още една подробност ме навежда на варианта "шега" на някои от съществуващите, но грамотни потребители :)
gogo7777 - майстор
hidrazin написа:
Ако е шега то е доста неуместна или по-скоро дебелашка шега.
Тогава нека се сбъдне - не мечтата му а да работи в бъдеще това от което не разбира.
Насила, без мерак и за почти без пари.
:partyman:
Веднага се сещам за двама, които съвсем нищо не разбират какво работят и защо го работят ама припечелват...Веселин Маринов и Фики....сигурно има и други.
Това + още една подробност ме навежда на варианта "шега" на някои от съществуващите, но грамотни потребители
ТИНКИ!!?
hidrazin - майстор
gogo7777 написа:
...Веселин Маринов и Фики....
Веселин Маринов е ясно - Кралят на ПОТ музиката!!! Къф е тоя Фики???
gogo7777 написа:
ТИНКИ!!?
Иска ти се ама едва ли. Не е чак толкоз в негов стил. :-D
:partyman:
gogo7777 - майстор
hidrazin написа:
....Къф е тоя Фики???.....
Некъф певач полиглот. Пее на 100 езика и хич не му дреме дали го разбират :-D
Известен е и с псевдонима Издислав /Is this love/ :wink:
Chefo77 - майстор
gogo7777 написа:
hidrazin написа:
....Къф е тоя Фики???.....
Некъф певач полиглот. Пее на 100 езика и хич не му дреме дали го разбират :-D
Известен е и с псевдонима Издислав /Is this love/ :wink:
Обаче жена му е сълзичка!
Virtex - майстор
gogo7777 написа:
ТИНКИ!!?
По-скоро не, Тинки щеше да влезне в темата да обяснява как се правят нещата, независимо, че пита :)

Иначе темата стана тотален оффтопик и с това ще си остане, понеже надали ще има развитие по темата :-D
Наистина всичкият този спам е излишен!
Следя темата редовно [стои ми отворена постоянно в браузъра и всеки ден я преглеждам за нови мнения и съвети] (излязох от акаунта си след като написах коментара, защото ползвам компютъра заедно с малкия си брат, който обича да се шегува и да публикува постове от мое име, ако види вписан акаунт) и не, не е шега, наистина искам да се реализирам в тази сфера.
Кандидатствах на 4 места, но обратна връзка не получих.
Ще продължавам да кандидатствам и се надявам искрено някой да ми даде шанс, а като събера някой и друг лев, ще запиша и висше, но на този етап не мога да си го позволя, понеже след като съм бакалавър, нямам право на втори бакалавър държавна поръчка, а таксите за платено обучение са солени.
Още веднъж искам да благодаря на всички за подкрепата и надеждата, която ми дадоха, защото се бях отчаял, че съм си пропилял живота и вече няма връщане назад. Ще продължавам да се боря за мечтата си и когато се осъществи, ще пиша, за да Ви благодаря още веднъж, а ако има съфорумници от Велико Търново, с радост бих ги почерпил по бира от първата заплата (моля само да не водите роднини от девето коляно с вас, че няма да стигнат парите :D) :)
чет яну 04, 2018 11:57 amViktor90 написа:
Проблемът ми е следният... завърших висше икономическо образование по настояване на моите родители, които казаха, че няма да платят за образование в друга сфера, а аз винаги съм искал да стана електротехник. Проблемът е, че нямам право на втора държавна поръчка, а нямам необходимите финанси да изкарам още 4 години в технически университет, за да завърша електротехника.
Искам да попитам има ли начин да изкарам някакви курсове или възможно ли е да стана електротехник без да имам средно или висше електротехническо образование? (средното ми е пак с профил икономика по настояване на родителите ми).
Регистрирах се в бюрото по труда, но там ми казаха, че имали курсове само за строители и за счетоводство и то само за хора със средно образование, които имат нужда от допълнителна квалификация, а не за висшисти.
Няма ли някакъв начин да получа сертификат, категория или нещо подобно за около 2 години примерно и да последвам мечтата си да работя това, което ми е на сърце и да се изнеса най-после от жилището на нашите, които така ми объркаха живота...
Благодаря ви, че прочетохте всичко това и искрено се надявам да има надежда за мен. Вечно ще съм ви благодарен и задължен, ако ми помогнете!
чет яну 04, 2018 11:57 amViktor90 написа:
Проблемът ми е следният... завърших висше икономическо образование по настояване на моите родители, които казаха, че няма да платят за образование в друга сфера, а аз винаги съм искал да стана електротехник. Проблемът е, че нямам право на втора държавна поръчка, а нямам необходимите финанси да изкарам още 4 години в технически университет, за да завърша електротехника.
Искам да попитам има ли начин да изкарам някакви курсове или възможно ли е да стана електротехник без да имам средно или висше електротехническо образование? (средното ми е пак с профил икономика по настояване на родителите ми).
Регистрирах се в бюрото по труда, но там ми казаха, че имали курсове само за строители и за счетоводство и то само за хора със средно образование, които имат нужда от допълнителна квалификация, а не за висшисти.
Няма ли някакъв начин да получа сертификат, категория или нещо подобно за около 2 години примерно и да последвам мечтата си да работя това, което ми е на сърце и да се изнеса най-после от жилището на нашите, които така ми объркаха живота...
Благодаря ви, че прочетохте всичко това и искрено се надявам да има надежда за мен. Вечно ще съм ви благодарен и задължен, ако ми помогнете!


ЦПО-грВарна -свържи се с мен 0897480206- Любомир.-за курс по електротехника!!!
krasi92 - майстор
Виктор се премести в Берковица.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "Как да стана електротехник?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: