Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
krasi92 - майстор
Питащият колега може да каже каква е мощноста на котлона но ако е за телефонна розетка може да е телефон и то от старите български щото по новите са с едни малки буксички
kozl - майстор
krasi92 написа:
Питащият колега може да каже каква е мощноста на котлона но ако е за телефонна розетка може да е телефон и то от старите български щото по новите са с едни малки буксички
valer145 написа:
Здравейте, керамичния плот, който купих е с кабел, но без щепсел. Невежа съм. Кабелът завършва с 3 жици (жълта, кафява и синя), в края на всяка от тях има някаква пластина. Кажете моля ви, щепсел ли трябва да слагаме или тия жици трябва директно в контакта да се вържатс твърда връзка? Нищо не разбирам от токове, но щепсел мога да сложа на тия жици. Контакт си имам сложен и си работи. Не мога да разбера защо не са му сложили и щепсел на тоя кабел, та сега да ми усложняват живота.. :cry:
Може би дама или повреда в правописа :?
muhala - майстор
hidrazin написа:
muhala написа:
...https://bazar.bg/%D...
Ти да не си правиш илюзията че някой ще го купи от тоя шматарок в базар бг???
И да плати допълнително за доставка след като го има в повечето квартално ел. магазинчета.
Дал съм го само като пример и да види какво представлява.
:partyman:
Шматарока съм аз. Иначе така продадох една твърда връзка на някакви хора от някакво село, коеот няма магазин на 30 км радиус. Бонус ме помолиха да им купя 2 метра швепс кабел 4мм2 с доплащане разбира се.
Благодаря на отзовалите се по темата. Да кажа само, че "невеж" и "невежа" са дублетни форми и се употребяват с еднакво значение и в мъжки, и в женски род. Та по същество: керамичния плот е 2-ка, 3,2 Kw. Затова ще му сложа обикновен щепсел шуко, след като се посъветвах с ел. инженера в родата ни.
Svetoslavoff1 - майстор
За такава мощност няма да имаш проблем с шуко контакт. Пък и това е максималната мощност, едва ли някога ще ти се случи и двата котлона да са на "макс". Преди това провери връзките в контакта, в който ще включваш.
kozl - майстор
Това за проблемите не е сигурно, но има означени 16А, щото има и зап10А щепсели, контакти, пък по-добре се консултирай за нещо изпробвано.
Лично аз бих заложил твърда връзка. Въпреки, че и в твърдите връзки има боклуци.
FM STEREO - специалист
Маха се контакта и в конзолата се слага лустер клема с която се прави връзката, конзолата се затваря с една пластмасова капачка на която се прави отвор за кабела и забравяш за проблема :partyman:

Тема "Керамичен плот - щепсел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: