Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
vakleto - напреднал
От няколко дни жена ми е разтревожена поради един факт.Пералнята при избор на програма,както и при старт и завършек на пране издаваше звукова сигнализация,но от две седмици тази сигнализиция изчезна.Пералнята си пере нормално както преди,но я дразни този факт.Някой ако може да помогне.Пробвах само да я изключа от контакта ,но не помогна.
plamen6703 - майстор
Трябва да прочетеш в инструкцията за експлоатация дали няма опция за вкл/изкл. на звуковите сигнали. При грешка дори да сте деактивирали звуковият сигнал се подава звуков сигнал. Опитай да предизвикаш грешка и да видиш дали ще се чуе звуков сигнал. :partyman:
vakleto - напреднал
Пробвах току що с грешка,но отново без резултат.Преди всяко докосване на бутон бе съпроводено от звук,пералнята е в гаранция все още.Има възможност за смарт диагностик,но не знам какво и как се прави това и не знам.
plamen6703 - майстор
Щом пералнята е в гаранция трябва да знаеш телефоните на сервиза за гаранционно обслужване на пералнята. Правиш заявка, осигуряваш достъп и другото не е твоя грижа! :partyman:
GalinBelos - специалист
Е то поне да беше написал точният модел на пералнята .
Виж тоя клип дали няма да помогне .
https://www.youtube.com/watch?v=4mIJRP4KYUc
moimoimoi - майстор
ТОВА дето издава звуковата сигнализация вероятно е финиширало
vakleto - напреднал
LG F14A8TDS това е модела на пералнята.
zz_stefanov - майстор
Изключва се звука с клавишна комбинация, на моята го направих нарочно. Забравих вече как става.
Особеното беше, че превода на български беше сбъркан на обратно и чак когато го прочетох от английския текст, стана.
PS На моята F10B9Q е според това клипче https://www.youtube.com/watch?v=vWAWjHZhc8M и става само докато се изпълнява програма. А в описанието пишеше, че трябва да е на стоп. :)
vakleto - напреднал
Благодаря на всички отзовали се.Получи се -комбинация на клавишите температура и изплакване се задържат за около 3 сек.
Айде наздраве.

Тема "Проблем с пералня LG." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: