• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
r00t3r - помощник
Здравейте , искам да попитам преди няколко седмици закупих градинска центробежна помпа Daewoo DAEQB60 и я монтирах помпата вади вода добре ,но на 15 20 минути изключва стой така малко и пак се включва от какво може да е ? Като цяло покрива всички изисквания вади вода от кладенец вади хубава струя бих казал дори силна струя някакви идеи имате ли ? Помпата имаше едно късичко кабелче когато дойде нямаше щепсел вързах и кабел за малкото по дълъг и отпред щепсел кабела и връзката не загряват работи ,но прави този проблем :)
П.С Има зашита IP44

-- Темата в градина моля да бъде премахната мисля ,че тук е по подходящо :)
LazarGanev - "Велик майстор"
А бе DAE.., защо се майтапиш с колегите, които са ти отговорили вече? Ако не си доволен от отговорите, можеш да напускаш по една тема във всеки раздел :cool:
r00t3r - помощник
LazarGanev написа:
А бе DAE.., защо се майтапиш с колегите, които са ти отговорили вече? Ако не си доволен от отговорите, можеш да напускаш по една тема във всеки раздел :cool:
Просто тази тема е по подходяща пичага за това я преместих ако девелопърите бяха измислили опция да изтриеш предния пост щеше да е добре ,но в случая няма така ,че варианта е да я изтрият те :)
plamen6703 - майстор
За теб остава да приемеш варианта "за толкова пари, толкова работа" :cool: :partyman:
шоп - майстор
plamen6703 написа:
За теб остава да приемеш варианта "за толкова пари, толкова работа" :cool: :partyman:
Абе аз не съм съвсем съгласен!
Писах няколко мнения и в другата тема, опитах се да помогна до колкото мога.
Лазар е прав, че донякаде не се ценят мненията, но както и да е.

Пламен, мога да кажа, че моят опит с подобен ценови клас помпи ( даже по евтини 45- 50 лв) е доста успешен. За парите си предлагат даже доста повече. Но в този случай съм изненадан от стоповете и най-вече от последващият след 2-3 минутен САМОСТОЯТЕЛЕН рестарт :?
r00t3r - помощник
plamen6703 написа:
За теб остава да приемеш варианта "за толкова пари, толкова работа" :cool: :partyman:
А то това е най лесното и не е изключен варианта да я метна в гаража и да взема друга :D ама тя трябваше само тука да вадя вода по двора с нея или ще я експлоатирам докато не даде фира :)
hidrazin - майстор
Ти за тоя отпадък колко теми още ще наплодиш???
Да си мислил къде да я пльоснеш предварително.
Вече ти се каза - за толкова пари, толкова.
:partyman:
r00t3r - помощник
шоп написа:
plamen6703 написа:
За теб остава да приемеш варианта "за толкова пари, толкова работа" :cool: :partyman:
Абе аз не съм съвсем съгласен!
Писах няколко мнения и в другата тема, опитах се да помогна до колкото мога.
Лазар е прав, че донякаде не се ценят мненията, но както и да е.

Пламен, мога да кажа, че моят опит с подобен ценови клас помпи ( даже по евтини 45- 50 лв) е доста успешен. За парите си предлагат даже доста повече. Но в този случай съм изненадан от стоповете и най-вече от последващият след 2-3 минутен САМОСТОЯТЕЛЕН рестарт :?
Точно това ми е странно и на мен преди доста годинки имаше една останала Бъларска вида мисля ,че беше голяма помпа нямаше никакви проблеми години може би 15 години е вадила вода накрая изгоря и сега взех тази тя е за градината на бабата двора да измия и това е общо взето ,но тези рестарти не са добри съмняваме нещо да не съм вързал по реда и за това питам някои ако се сблъсквал с това като цяло има за трифазен и монофазен ток в момента уш е вързана за монофазен като гледам схемата всичко трябва да е наред аз реално само удължих кабела и добавих щепсел
r00t3r - помощник
hidrazin написа:
Ти за тоя отпадък колко теми още ще наплодиш???
Да си мислил къде да я пльоснеш предварително.
Вече ти се каза - за толкова пари, толкова.
:partyman:
Абе пичага първо сложих темата в електротехника защото прецених ,че темата е за там второ няма опция да изтрия старата тъй ,че не е вината моя трето от помпи не разбирам ама съм програмист от 15 години така ,че успокои се доста форуми имам написани няма да ви вземе ресурса на сървъра една тема повече или по малко :)
Чираче - майстор
Вземай тоя боклук, и го връщай в магазина, от където си го купил. Там ще кажат дали е нормално или не подобна работа. Още колко човека трябва да ти го кажат това?
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с водна помпа Daewoo DAEQB60 370W" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: