Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
ESPACE - майстор
Отпуска съм и не мога да я снимам сега. Почти 100% съм уверен че е с трижилен кабел, защото е метална, или поне горния капак. не съм я ползвал от години.
fox_vt - майстор
Имам я същата по спомен със двужилен кабел е едно че щепсела не е шуко а друго че като махам капака единственото което го държи е глимката. Иначе по темата няма драма за бойлера 3 киловата се носят спокойно и като дължини и като продължителност. Доста таблици има в нета тази може да е за максималния пиков ток.
valentino76bs - майстор
Калорифер 3.2 кв. като се включи в началото на зимата и се изключва в края, понеже в работилницата е много студено. 3Х 1.5 удължител не му знам метража ама вече за никъв не става -мед изолация е едно!
zz_stefanov - майстор
чет юли 05, 2018 6:11 pmvalentino76bs написа:
Калорифер 3.2 кв. като се включи в началото на зимата и се изключва в края, понеже в работилницата е много студено. 3Х 1.5 удължител не му знам метража ама вече за никъв не става -мед изолация е едно!
Той и кабела е топлил стаята, просто си назад с един удължител :)
valentino76bs - майстор
Ааа то служебно ако е за лично ще съм назад и с един ток :)
ESPACE - майстор
Ей сега си погледнах кабела от зарядното към лаптопа. Не мога да повярвам как още е здрав и не се е разтопил както твърдят някои тук, абе ума ми не го побира. Да не взема да се запаля кога пуцам, трябва ли да се притеснявам??? :?:
24AWG(0.2кв.мм.) за 11,8А - мале, мале.

Прикачен файл

IMG_20180711_090334-2511x4464.jpg
fox_vt - майстор
Те тука кабелите само с поглед ги топят. Според тая тема ако си направя башона с жичка то 1,5 мм ще е таман за 25А :-D :-D
muhala - майстор
ср юли 11, 2018 9:33 amESPACE написа:
Ей сега си погледнах кабела от зарядното към лаптопа. Не мога да повярвам как още е здрав и не се е разтопил както твърдят някои тук, абе ума ми не го побира. Да не взема да се запаля кога пуцам, трябва ли да се притеснявам??? :?:
24AWG(0.2кв.мм.) за 11,8А - мале, мале.
Направо си вържи бойлера с този кабел :lol: :lol: :lol:
ESPACE - майстор
Не ми се прави на остроумен ами гледай и се учи и не ръси глупости за в бъдеще.

Тема "Може ли да се доверим на това?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: