Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
stoy@n - специалист
ESPACE написа:
нед юли 08, 2018 9:05 pmfox_vt написа:
Петорно таратанци , никак няма да готвите по интересната причина че просто няма да заври водата.

Ще заври ако се сложи изолация на тенденджерата. По горе мисля ясно го написах - петорно ама в идеалния случай.
Да му мислят тези по морето....При нас дето сме на 1000 метра надморска височина водата завира по-бързо :-D :-D :-D
mutibg - напреднал
Принципно нещата са така:
От 2004г. с решение на ДКЕР е прието Uн=230V +- 10%
При мен имаше същия проблем и си пуснах жалба до ЧЕЗ и дойдоха техници да си замерят, установиха проблема и направиха някакво замостяване на единия стълб и се оправиха нещата. Пускаш си жалбичка за проблем и да си замерят напрежението и ще го направят но ако си пуснеш молба за проверка може и да те цакат някои лев.
DMN - майстор
Е тука сме го дъвкали, експериментирали, спорили и т.н. - как по-ниското напрежение в мрежата се отразява на варенето на боба, мощността на уредите, сметките за тока и т.н...

viewtopic.php?t=41667
nikel - специалист
"Харча едно и също всеки месец" - такова животно няма.Или съседа се топли на ток, а плаща по малко от мен - градски легенди.Всичко е от щтепсъла - по малко уреди за по малко време -по малка сметка.

Тема "Краде ли ме енергото ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: