Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте бих искал да ми помогнете в поправката на този телевизор,всичко му работи но картината е свита.
След известно време работа картината почти се нормализира явно са изсъхнали кондензатори но не знам кои точно ето и снимки моля помагайте!

Прикачен файл

1534245185545153.jpg

Прикачен файл

1534245186445366.jpg

Прикачен файл

1534245185996851.jpg

Прикачен файл

1534245186918851.jpg
vlax - майстор
вт авг 14, 2018 3:21 pmРадев написа:
Здравейте бих искал да ми помогнете в поправката на този телевизор,всичко му работи но картината е свита.
След известно време работа картината почти се нормализира явно са изсъхнали кондензатори но не знам кои точно ето и снимки моля помагайте!
Да речем,че почти си познал,пак казвам почти,защото винаги има и....
Но да беше казал как е свита,хоризонтално или вертикално или поне една снимка на картината,да беше сложил вместо тези 4 снимки. :-D Кондензатори и чаркаляци сме виждали.
вт авг 14, 2018 3:40 pmvlax написа:
вт авг 14, 2018 3:21 pmРадев написа:
Здравейте бих искал да ми помогнете в поправката на този телевизор,всичко му работи но картината е свита.
След известно време работа картината почти се нормализира явно са изсъхнали кондензатори но не знам кои точно ето и снимки моля помагайте!
Да речем,че почти си познал,пак казвам почти,защото винаги има и....
Но да беше казал как е свита,хоризонтално или вертикално или поне една снимка на картината,да беше сложил вместо тези 4 снимки. :-D Кондензатори и чаркаляци сме виждали.
Свита е хоризонтално и като затопли разгъва!
plamen6703 - майстор
Даже не знаеш и да зададеш правилно въпрос, написал си марката, напиши и модела на телевизора и кажи кой тенекеджия го е ръчкал :wink: ! :partyman:
вт авг 14, 2018 6:19 pmplamen6703 написа:
Даже не знаеш и да зададеш правилно въпрос, написал си марката, напиши и модела на телевизора и кажи кой тенекеджия го е ръчкал :wink: ! :partyman:
Айде пак едно и също пак някви критики коментари явно работа няма да се свърши
plamen6703 - майстор
вт авг 14, 2018 8:36 pmРадев написа:
вт авг 14, 2018 6:19 pmplamen6703 написа:
Даже не знаеш и да зададеш правилно въпрос, написал си марката, напиши и модела на телевизора и кажи кой тенекеджия го е ръчкал :wink: ! :partyman:
Айде пак едно и също пак някви критики коментари явно работа няма да се свърши
Ще се свърши, но ще трябва да потърсиш помощ от врачка, ако беше написал модела на телевизора може / може и да не може/ да ти се помогне и тук :-D
Сещам се за един виц, един такъв индивид като теб отишъл на лекар и казал - Докторе, както ме гледаш, ако те бива като лекар, без да ти казвам какво ми е, ще можеш да познаеш от какво съм болен.
Доктора отворил прозореца и му посочил на отсрещната страна табелата на ветеринарният лекар и го изпратил да ходи да се прегледа при него :cool:
Жела ти успех в ремонта! :partyman:
вт авг 14, 2018 8:45 pmplamen6703 написа:
вт авг 14, 2018 8:36 pmРадев написа:
вт авг 14, 2018 6:19 pmplamen6703 написа:
Даже не знаеш и да зададеш правилно въпрос, написал си марката, напиши и модела на телевизора и кажи кой тенекеджия го е ръчкал :wink: ! :partyman:
Айде пак едно и също пак някви критики коментари явно работа няма да се свърши
Ще се свърши, но ще трябва да потърсиш помощ от врачка, ако беше написал модела на телевизора може / може и да не може/ да ти се помогне и тук :-D
Сещам се за един виц, един такъв индивид като теб отишъл на лекар и казал - Докторе, както ме гледаш, ако те бива като лекар, без да ти казвам какво ми е, ще можеш да познаеш от какво съм болен.
Доктора отворил прозореца и му посочил на отсрещната страна табелата на ветеринарният лекар и го изпратил да ходи да се прегледа при него :cool:
Жела ти успех в ремонта! :partyman:
Модел :sony kv-2165mt :yawinkle:
hidrazin - майстор
вт авг 14, 2018 11:09 pmРадев написа:
Модел :sony kv-2165mt
Заповядай, въпросния кондензатор съм ти го сложил в прикачения файл.
Успех и пиши за резултата.
Не че има нужда от такъв де. Все пак допотопното нещо е на четвърт век...
За музей е младо, за използване е безнадеждно остаряло.
:partyman:

Прикачен файл

G3E_chassis_(KV-2185MT).rar
(410.6 KиБ) Свален 85 пъти
вт авг 14, 2018 11:36 pmhidrazin написа:
вт авг 14, 2018 11:09 pmРадев написа:
Модел :sony kv-2165mt
Заповядай, въпросния кондензатор съм ти го сложил в прикачения файл.
Успех и пиши за резултата.
Не че има нужда от такъв де. Все пак допотопното нещо е на четвърт век...
За музей е младо, за използване е безнадеждно остаряло.
:partyman:
Виждам схемите, но не виждам къде е отбелязано. Знам че е стар но за вилата е перфектен дори и да го откраднат все ми е тая!
Би ли ми показал на някоя от моите снимки кой е? Ще ми е по лесно.
hidrazin - майстор
Никъде не съм написал че е отбелязан.
Лесно е на плажа под чадъра или в ресторанта...
:partyman:

Тема "Телевизор Sony trinitron свита картина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: