• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
lakosste - специалист
ср сеп 19, 2018 12:40 pmkozl написа:
А оно има неръждаеми колци - ама мноо скъпи ве :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Наистина ,поне златни да бяха за тези пари. :-D
gogo7777 - майстор
ср сеп 19, 2018 8:10 amkozl написа:
По стила на Гогата за офтопика........... :-D
hidrazin написа:
tzetz009 написа:
... От третия път винаги се докарва !...
Мечти ...
:^o :^o
Хм..... :-D Винаги става от първия път, ама на хартия :shock:
Ако не вервате питайте Проектанта или Гогата - все тая...... :-D
:)
Да питат бе....да питат.

ПП....продавам заземителни колци (стават за домати, фасул и др.). Имам всякакви видове и модели. Неръждаеми, ръждаеми, медни (за меки почви ....по заявка), Г-образни, П-образни, Н-образни, О-образни (в момента са на промоция), Т-образни и др.
tzetz009 - специалист
.....Питам дали едно или другото ,но за медта дали няма да се окисли ?
:? Медта , та медта ! Тя ще се окисли и ще хване патина и пак ще провежда ток ! ( Не пипай стари окислени медни проводници - "бие" ток и отлиташ от дървената стълба :-D ). Твоето заземяване изпълнено с медни тръби , ако е много близо до това на енергодоставчика ти ( едно единствено поцинковано колче :lol: ) се получава " конфликт на интереси " ! Не е хубаво ! Ще им корозираш от раз качественото "земно" :lol: :lol: :lol: ! Вероятно от гледна точка на по-големия капиталист това може и даже си е опит за "диверсия" :x ! От мен толкова !

:partyman: :partyman: :partyman:
lakosste - специалист
ср сеп 19, 2018 7:02 pmtzetz009 написа:
.....Питам дали едно или другото ,но за медта дали няма да се окисли ?
:? Медта , та медта ! Тя ще се окисли и ще хване патина и пак ще провежда ток ! ( Не пипай стари окислени медни проводници - "бие" ток и отлиташ от дървената стълба :-D ). Твоето заземяване изпълнено с медни тръби , ако е много близо до това на енергодоставчика ти ( едно единствено поцинковано колче :lol: ) се получава " конфликт на интереси " ! Не е хубаво ! Ще им корозираш от раз качественото "земно" :lol: :lol: :lol: ! Вероятно от гледна точка на по-големия капиталист това може и даже си е опит за "диверсия" :x ! От мен толкова !

:partyman: :partyman: :partyman:
Ясно.Оставам на колове.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Въпрос относно ДТЗ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: