Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
tzetz009 - специалист
:? "Белгийска схема" където съм виждал и развалял все е било на Е33 ( и разбира се със 63 ампера бАшони !!! ).

:partyman: :partyman: :partyman:
ben84 - специалист
Абе я се стегнете малко бре, шарани!!!

:megaeek:
kuger - майстор
чет окт 11, 2018 9:42 pmben84 написа:
Абе я се стегнете малко бре, шарани!!!

:megaeek:
Що бре таранке? :? :-D :-D
Не се впрягай, каквото поискало, това му отговорило!
mkosama - напреднал
ко ми се прайте на ощипани госпожици ,не знаели ко е едисонки ''велики' маистори едвам завършили средно аре в лево и сам ще се оправя
plamen6703 - майстор
Изтрил си в първия си пост простотиите за "офазена нула" и другите глупости, но това не прави знанията ти по електротехника различни от кръгла нула. Има неща, които не стават само с ядене, иска си четене и учене, като понапреднеш поне малко тогава пробвай пак да се репчиш, сега си гола вода по темата! По-внимателно с тока, че да не се оправиш с краката напред! :partyman:
Кики - специалист
mkosama написа:
ко ми се прайте на ощипани госпожици ,не знаели ко е едисонки ''велики' маистори едвам завършили средно аре в лево и сам ще се оправя
Приятел време е да спреш с ракията, разглеждам хронологията на мненията ти и е ясно че си я подкарал от обяд.
Време е да си лягаш защото утре ще ставаш рано да доиш добитъка, а пък за инсталацията вземи се обади на селския ел техник за да има вечерта кой да нахрани кравите и да пие ракия.
kuger - майстор
чет окт 11, 2018 11:10 pmmkosama написа:
ко ми се прайте на ощипани госпожици ,не знаели ко е едисонки ''велики' маистори едвам завършили средно аре в лево и сам ще се оправя
Малее, стига ли ти да се оправиш сам?? Браво! Оправи се, и пиши как си!
Andri01 - майстор
Eй такива пишман професионалиста са най-смешни! Уж всичко знаят,правят и разбират,но...търсят съвет за елементарни нещо по форумите :). Че и вкарват нови термини ! Боже пази хората от такива"мАстори" - ще убият някой със"знанията" си :( :partyman:
valentino76bs - майстор
Някой може ли да постне снимка/архив на тази белгииска схема с напреженията ,че влязох в един спор имало било нула.....уф аман заман.

Тема "табло в стара къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: