Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kozl - майстор
Привет,
реших да поизместя LED крушките E14 и E27 в тази тема, че обсъжданията ги разпиляхме в други.
И така подариха ми това:
Прикачен файл:
Rabalux.jpg
За сега само я тествах в мазето на височина 2 м и реагира от 7 метра дистанция, че повече нямаше в коридора на мазето.
ky-kyy - майстор
Гледах ги някъде, такива подобни...даже се бях наканил да си купя. Къде са им потенциометърчетата, че не се вижда.
kozl - майстор
Нямат тримери за настройки. - Колкокото толкова :-D
kozl - майстор
V-TAC се обсъждат в тази тема
Туй е също тема за Вит-ази, но и доста други ламби пази.
Lisko - майстор
За мазета и гаражи направо си е грехота тия крушки.
Аз имам още две с жичка останали от старите запаси щото не ми се слага хубава и икономична крушка на място дето се пуска веднъж на седмица и то за малко.
Еле па ако сама светка и спира - такива са най-добре за коридори.
tzetz009 - специалист
Сега остава някой да пита : " - А , дали се димират ? " :-D ! Ще потърся и аз да си купя такива бройки . Веднага ми трябват две :-D !

:partyman: :partyman: :partyman:
Lisko - майстор
Смисъла от димирането е силно надценен.
Имах на стената димер (така си дойде с къщата). На втората година го махнах и никога не ми е липсвал. Нещо повече - с него си регулирам поялника.
:partyman:
tzetz009 - специалист
:-D
пон ное 19, 2018 10:37 pmLisko написа:
Смисъла от димирането е силно надценен.
Имах на стената димер (така си дойде с къщата). На втората година го махнах и никога не ми е липсвал. Нещо повече - с него си регулирам поялника.
:partyman:
Малко спам ! :-D Ти нищо не си видял . Димер за осветление в ТОАЛЕТНА как ти звучи ?!? Е , после ме караха да го разкачам , но след като семейство "капиталисти" си начесаха крастата ! :lol:

:partyman: :partyman: :partyman:
Lisko - майстор
Обаче съм виждал тоалетна в която ламбата сама се пуска и сама се спира (верно в офис, не в къщи, но ми хареса!). След първия път вече знаеш и не се чудиш къде е копчето.
gnt69 - майстор
В къщи два килера и пералното съм направил с плафони влизаш светва, излизаш след минута загасва. Голям кеф.
Тъщата голям майтап. Влиза нашта да си вземе прането ама не е готово, на пералнята пише 5 минути. Да не се разхожда останала да изчака ама след минута останала на тъмно вика посягам към ключа и то светва, след минута пак тъмно пак посегнала към ключа и пак светнало. Голям смях вика нещо им става на лампите в пералното светват и угасват самички. :partyman:

Тема "LED крушки Е27 и тук там Е14, цени и коя повече ке удържи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: