• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
DMN - майстор
Белята по вина на телефона може да стане и без зарядно, и без да те удари тока:


shadow__01 - майстор
Статията като цяло (ако не е фалшива) е не половинчата, а ми направо с почти никаква информация в нея. Никъде не се споменава разклонител, но вероятно такъв е имало. Едва ли някой ще сложи контакт толкова близо до ваната, че да стига кабела на зарядното. Ако е имало удължител заглавието е супер подвеждащо. Явно е нямало и ДТЗ, което за контакт в баня е задължително.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср дек 12, 2018 5:08 pmshadow__01 написа:
Статията като цяло (ако не е фалшива) е не половинчата, а ми направо с почти никаква информация в нея. Никъде не се споменава разклонител, но вероятно такъв е имало. Едва ли някой ще сложи контакт толкова близо до ваната, че да стига кабела на зарядното. Ако е имало удължител заглавието е супер подвеждащо. Явно е нямало и ДТЗ, което за контакт в баня е задължително.
Руснаците имат много оскъдно инфо. Почти никакви публикации. Смъртта е на 8-ми, полицията се задвижва на 10. Последната информация е от вчера.... намирисва ми на случайно произшествие. Ако обяснят нещо, ще им вярваме
lov - майстор
Не ме учудва това контакт в банята че и без ДТЗ. Даже таман 2 че и ключа за лъчевата печка и осветлението на куп на 60-70 санта от ваната. Другия контакт е до мивката. А предпазителите в таблото са най обикновенни витлови. Не е в българия ама там даже изискванията са уж по високи на тема безопаснот. Де да знам какво ще е интересно че да снимам и показвам.
Hoвoceлckи - майстор
Не е казано, че експерти са установили точната причина ... за смъртта. Има немалка вероятност момичето да е починало от какво ли не друго и да е изпуснало телефона в последствие във ваната.
  • 1
  • 2

Тема "Това възможно ли е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: