Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
lov - майстор
dnedel не се отчайвай така бързо, още е празнично настроението и на никой не му се работи :lol: .
Вярно че е екзотика и аз се затруднявам да го позная ама другата седмица ще разпитам колеги. Все от някъде ще изровим нещо.
dnedel - помощник
ср яну 02, 2019 5:20 pmlov написа:
Изглежда не си видял моят коментар, излезе на страница 2,
код за грешка ЕЕ може да значи External Error, виж там.
Разбира се, че го видях, проверих всички връзки
за външни контакти и потенциометри, ама нъцки.
Доколкото разбирам под това се разбират външни
връзки- дистанционните входове, или греша? :?
ср яну 02, 2019 9:55 pmlov написа:
dnedel не се отчайвай така бързо, още е празнично настроението и на никой не му се работи :lol: .
Вярно че е екзотика и аз се затруднявам да го позная ама другата седмица ще разпитам колеги. Все от някъде ще изровим нещо.
Ее, няма още да го разфасовам :-D
dnedel - помощник
Публикувам пак снимките, че нещо изчезнаха от предния ми пост...

Прикачен файл

KANEMATS-INVERTER-MICRO-600E-200V-22kW-KLC60222E-_57 (1).jpg

Прикачен файл

KANEMATS-INVERTER-MICRO-600E-200V-22kW-KLC60222E-_57 (3).jpg
lov - майстор
Голяма антика наложи се да ползвам помощ и в чужди форуми. И там се гадае но удариха едно рамо. :-D

Много мяза на това.

http://viet-trung.com.vn/Data/upload/fi ... _VF-8Z.pdf

Поразцъкай малко менюто да видим дали сме уцелили но и съобщението дето го вади "ЕЕ" е напълно логично в мануала.Тъй като е дрът нормално е някои от подменютата ще липсват.
А подвързването си го имаш на неговата картинка. В мануала е същото. В момента се сърди щото не е накачено вероятно управлението. Прегледах го на бързо по диагонал. Иска си по внимателно четене.
dnedel - помощник
ср яну 09, 2019 3:32 pmlov написа:
Голяма антика наложи се да ползвам помощ и в чужди форуми. И там се гадае но удариха едно рамо. :-D

Много мяза на това.

http://viet-trung.com.vn/Data/upload/fi ... _VF-8Z.pdf

Поразцъкай малко менюто да видим дали сме уцелили но и съобщението дето го вади "ЕЕ" е напълно логично в мануала.Тъй като е дрът нормално е някои от подменютата ще липсват.
А подвързването си го имаш на неговата картинка. В мануала е същото. В момента се сърди щото не е накачено вероятно управлението. Прегледах го на бързо по диагонал. Иска си по внимателно четене.
Много ти благодаря! Златен си!
На първо четене VF-7E е 1:1 с моя, утре се въоръжавам с лист и химикал и
ще го разбъзикам. Излиза, че ЕЕ не е грешка, а откъде се командва... ти да видиш!
lov - майстор
Как от къде ората даже са ти го нарисували кат почнеш от клема 10 та до 16. Сядай и чети за да разбереш какво е настроено в момента. И какво ще дириш от него. Дано са ти дали и спирачното съпротивление иначе ще ти трябва такова ако искаш да не спира мАторя по инерция. :lol:
dnedel - помощник
ср яну 09, 2019 8:47 pmlov написа:
Как от къде ората даже са ти го нарисували кат почнеш от клема 10 та до 16. Сядай и чети за да разбереш какво е настроено в момента. И какво ще дириш от него. Дано са ти дали и спирачното съпротивление иначе ще ти трябва такова ако искаш да не спира мАторя по инерция. :lol:
Не, само кутията с инвертора имам. Листа с химикала е за това, за въведените значения.
Още веднъж благодарско!
lov - майстор
Съвет разпечатай си стойностите от мануала и пиши директно до тях. По лесно става гадаенето после.
dnedel - помощник
=D> Инверторчето тръгна. :supz:
Всичко , което пробвах в менютата съответства!
Имам следният въпрос: при 1,5кВт инвертор за какъв диапазон
мощности (надолу) Може и е добре да се използва практически :?: ?
lov - майстор
Чети има го написано в инструкцията. Не, че не искам да ти го кажа ама ако го получиш в сдъвкан вид няма да разбереш нищо. :)
Няма и да те лъжа че ме мързи и не съм я отварял но съм убеден че го има някъде написано. :lol:
А и за какъв чеп ще му закачаш по малък двигател. Работата става като да си купиш мерцедес и да му сложиш мотор от трабанче. Айде да слезеш до 1,1 няма лошо ама да му закачаш моторчета за детски играчки си е гавра.

Тема "въпрос за честотен инвертор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: