• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
aliensa - напреднал
Здравейте ,

Преди няколко дни си купих нощна лампа от лидъл , която се включва и изключва само като се докосне. Когато я включих вкъщи не тръгна , смених я с друга и тя не тръгна смених я с трета която също не работи . Накря разбрах че просто в моя апартамент не работят. Може ли да ми дадете съвет какъв може да е проблем с ел. инсталацията ми ? В опътването на лампата пишче че ако има някакви смущения лампата може да не работи .

Благоадяря предварително
sokolov.91 - майстор
Слабо ти е напрежението у вас.
Brassmonger - специалист
Пробвай на други контакти. Може и прекалено сухата кожа да не я улавя сензора.
nikolov333 - майстор
Да нямаш някой, комшия с дебел врат или някои бенефициент по Европейски програми, да живее над тебе и да ти внасят смушения..? :-D
П.П. Пробвай лампата, работи ли с UPS, ако имаш у вас..
sokolov.91 - майстор
ср яну 09, 2019 10:17 pmBrassmonger написа:
Пробвай на други контакти. Може и прекалено сухата кожа да не я улавя сензора.
Ама как другите контакти ще ѝ овлажнят кожата? За овлажняване си трябва щепсел :lol:
aliensa - напреднал
Благодаря за разнозначните отговори :) Не е от кожата защото в съседа работи на всеки 1 контакт . В моя апартамент разбрах ,че работи само на 1 и за съжалене той не е в спалнята където трябва да и е мястото ... Изглежда няма оправия

Благодаря все пак :(
sokolov.91 - майстор
ср яну 09, 2019 11:16 pmaliensa написа:
Благодаря за разнозначните отговори :) Не е от кожата защото в съседа работи на всеки 1 контакт . В моя апартамент разбрах ,че работи само на 1 и за съжалене той не е в спалнята където трябва да и е мястото ... Изглежда няма оправия

Благодаря все пак :(
Оправията явно е в съседа. :lol:
kaio - напреднал
Обърни щепъла в контакта, ей тъй за проба. Да сте включвали устройства за икономия на ток в някой контакт?
aliensa - напреднал
ср яну 09, 2019 11:40 pmkaio написа:
Обърни щепъла в контакта, ей тъй за проба. Да сте включвали устройства за икономия на ток в някой контакт?
Пробвах .. няма ефект . Иначе няма устройство за икономия . Възможноли е да е от радио вълни и нт ? Имам сот система която е безжична
kaio - напреднал
С едната ръка докосни лампата, а с другата докосни стена или заземен метален електроуред. Радио вълните едва ли пречат, но ниската влажност в помещенията или подовото покрите са възможна пречка.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с нощна лампа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: