Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Геша - специалист
нед фев 10, 2019 9:09 pmsokolov.91 написа:
Човека пуснал темата си прави пълен таш*к още от самото начало. Дали изобщо има и тостер не съм сигурен.
Не се шегувам! В края на краищата се установи, че (може би) е изгорял кондензатор (те са 4 бр.) с размери около 6-7 мм./2 мм.! Не отчиташе нищо! Дали в него е причината е друг въпрос! Чакам пак съвети!
petromaniq66 - специалист
Изправността на кондензаторите не се мери нито с линийка ни с шивашки метър и ако не се шегуваш с форума се шегуваш с техниката - по тази логика всичко (може би) е изгоряло? Като си нямаш понятие, дадоха ти се няколко алтернативи, които са по-близо до силите ти.
Геша - специалист
вт фев 12, 2019 8:51 ampetromaniq66 написа:
Изправността на кондензаторите не се мери нито с линийка ни с шивашки метър и ако не се шегуваш с форума се шегуваш с техниката - по тази логика всичко (може би) е изгоряло? Като си нямаш понятие, дадоха ти се няколко алтернативи, които са по-близо до силите ти.
ОК! Вслушвам се в съвета ти! Прекратяваме коментарите! Още един път- Благодаря на всички отзовали се! Живи и Здрави!
pechkata - специалист
От нагревателя има извод който захранва платката - обикновено прави хлабава връзка на извода...
Геша - специалист
пон фев 18, 2019 4:14 pmpechkata написа:
От нагревателя има извод който захранва платката - обикновено прави хлабава връзка на извода...
Благодаря за включването! Днес, през деня ще видя и там!

Тема "Ключът на тостер "Сапир" за 4 филийки, не задържа." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: