• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
valentino76bs - майстор
Ми една печка чудо и 1 кубик кюмюр , дърва и яко думан чак стените да парят :) ако е малка настинката ще излезе :)
kozl - майстор
Докато изключи предпазителя електромера върти и покачва сметката. Проблема може да не е само в кутиите. При майка ми два пъти става така и пробива е в мостовия кабел, вероятно кован с пирончета или пък качеството му такова. Сградата е въведена в експлоатация 1971 г.
valentino76bs - майстор
Е от всичко може да е говорим си врачуваме и тъй.Но това с пирончета малко вероятно понеже са повече кръгове проблемни!
ventzi48 - специалист
Благодаря за коментарите. Доста са полезни. В момента изключва само подсиления контакт без да има включен уред. Днес ще проверя включените уреди към тази верига. Смятам за главен предпазител да се монтира 50А вместо 32А. Все пак разликата от 7А между апартамента с 25 А и главно табло 32А е малко.
iliya_i - майстор
Изключването не е заради тези ампери. Едновременно изклюват заради това, че и двата са крива C. И най-вече заради късото съединение, което се получава някъде по мокрото. Та квито и да сложиш, пак ще изключват. Но това е по-добрият вариант, отколкото да не изключват.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с елекрическа инсталация след наводняване на стена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: