Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте, взех се кафе автомат Saeco intuita, когато я пуснах светват в зелено лампите за дълго и късо еспресо и след 30 секунди светват в червено всички лампи отгоре. Може ли да ми кажете какъв е проблема? Благодаря предварително
plamen6703 - майстор
пон мар 04, 2019 5:11 pmГерито написа:
Здравейте, взех се кафе автомат Saeco intuita, когато я пуснах светват в зелено лампите за дълго и късо еспресо и след 30 секунди светват в червено всички лампи отгоре. Може ли да ми кажете какъв е проблема? Благодаря предварително
Дано има някаква гаранция при закупуването, защото има голяма вероятност проблема да е в простичко казано "платката", и ремонта е има-няма около 60-80 лв.
Успех! :partyman:
stoy@n - специалист
Не сте уточнили модела на кафе машината. От ръководството за модел HD8750 казват да се изюключи машината за 30 секунди и да се включи отново. Може да повторите процедурата 2-3 пъти и ако не помогне, колегата по-горе Ви е дал съвет.
Тук е псочено, че лампичките микат.При Вас останах с впечатлението, че светят постоянно. :?
Прикачен файл:
Capture.PNG
Capture.PNG (98.67 KиБ) Видяна 1365 пъти

:partyman:

P.S.
Тук може да попитате
пон мар 04, 2019 9:54 pmstoy@n написа:
Не сте уточнили модела на кафе машината. От ръководството за модел HD8750 казват да се изюключи машината за 30 секунди и да се включи отново. Може да повторите процедурата 2-3 пъти и ако не помогне, колегата по-горе Ви е дал съвет.
Тук е псочено, че лампичките микат.При Вас останах с впечатлението, че светят постоянно. :?
Capture.PNG

:partyman:

P.S.
Тук може да попитате
Моделът на машината и точно този SAEKO INTUITA HD8750, при нас също мигат лампичките,първо зелените и после започват да мигат червените лампички. :?
plamen6703 - майстор
Това е най-често срещаният дефект при тази машина.
Три такива минаха за ремонт от началото на годината. Дефекта е както ти казах в "платката". :partyman:

Тема "Saeco intuita" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: