Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
road_runner - специалист
Здравейте, не съм сигурен, че е тук мястото на тази тема, ако трябва нека да я премести модератор

Развали ми се пералнята, и понеже е на 10 години, не знам дали ще си струва да я ремонтирам.
Проблемът, е че е вградена и имам декоративна врата, която се закрепя с панти към пералнята
Ако взема нова пералня, дали ще може да се сложи същата декоративна врата? Т.е пантите дали са на еднакво място спрямо корпуса ?

Няма кой да се занимава да търси същия цвят, да я реже, кантира, после да и слага панти, ако не пасва старата



Имате ли идеи?

За мен това определя до колко пари има смисъл да давам за ремонт , защото искам да запазя вида на кухнята красив
nikolov333 - майстор
Пантите се местят, ако се налага.. въпроса е новата дали ще влезе в шкафа и какъв модел и марка да се вземе, че съвременните не карат по 10г.май.. :?
road_runner - специалист
Как се местят, то с някаква фреза са издълбани легла в декоративната врата. нямам как да стане така просто, не са само винтове
miliad - майстор
ср мар 20, 2019 9:29 amroad_runner написа:
Как се местят, то с някаква фреза са издълбани легла в декоративната врата. нямам как да стане така просто, не са само винтове
Уредите за вграждане са стандартни, но дори и да се разминават отворите, могат да се преместят.
road_runner - специалист
ср мар 20, 2019 10:00 ammiliad написа:
ср мар 20, 2019 9:29 amroad_runner написа:
Как се местят, то с някаква фреза са издълбани легла в декоративната врата. нямам как да стане така просто, не са само винтове
Уредите за вграждане са стандартни, но дори и да се разминават отворите, могат да се преместят.
Благодаря, щом е така, ако ремонтът е над 250 лв, вероятно ще купя нова, 800 лв ама с гаранциия 3 години поне

Тема "Вградена пералня - стандарт за положение на пантите?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: