• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
Николов, спри да се месиш в теми и да даваш съвети от знания получени в тъпия фейс.
Някой може и да ги прочете.....
Още по-лошото че все още доста хора посещават тоя форум. Може и някой да ти прочете писанията.
А това хич не е добре.
:partyman:
P.S. Ако с нещо не си стъгласен - ми айде да си систематизираш мненията по въпроса с ДТЗ при двупроводна инсталация.
Кое в минус, кое в плюс, възможните проблемни ситуации...
Щото имам едно съмнение че стреляш на сляпо...
Систематизирай, публикувай ги и ще ги обсъдим безпристрастно.
О.К. ???
nikolov333 - майстор
И тоя път не ти се получи.. пак. Що няма вече инДженери и Наредба 3, ами разтягаш локуми.? :-D :lol: :lol:
П.П.Пиши на Миро едно лично, да не се навива толкова и му обясни защо, че само тебе слуша.. :lol: :lol:
kozl - майстор
нед окт 04, 2020 5:29 pmstoy@n написа:
Това е комбинирана защита от претоварване/к.с.25А и дефектнотокова защита 30mA. от типа DPN Vigi.
Ако се използва дефектно токова защита от типа ID(за шнайдер), при отпадне на N устройството ще изключи.
:partyman:
Това как да го разбирам :?
Че има ДТЗ - та, които, като им се откачи нулата на входа, без да са им свързани изходите ще изключат?
Т.е. като отпадне потенциала м-у фаза и нула и ДТЗ-то изключва?
Това такава ли е?
При невъзможност за подмяна на дву с трипроводна инсталация , ползвам разклонител или щепсел с вградена дефектнотокова защита. Резултата е същия.
iliya_i - майстор
Би ли показал някой щепсел с вградена ДТЗ който ползваш?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Дефектно-токова защита при двупроводна инсталация от електромерното табло до апартаментното ел. табло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: