Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
road_runner - специалист
Изтрих мнението си в една друга тема, защото се оказва, миялната че не пълни вода.
Гледам водомера - не върти
Има някаква вода, но според мен тя е от този резервоар, която е долу за нагряване на водата.
Имахме едно спиране на водата централно, поради развален кран и сега в миялната явно няма вода

Тя е фагор, идеи разни - изключих я от контакта за около 10ина минути, но не се променя.
Да има някакъв начин да се рисетне или нещо подобно , ако има активирана някаква болкировка?
lyubohar - майстор
Ами като е след ремонт на водопровод провери ли цедките по маркуча?
plamen6703 - майстор
съб мар 30, 2019 7:04 pmroad_runner написа:
Изтрих мнението си в една друга тема, защото се оказва, миялната че не пълни вода.
Гледам водомера - не върти
Има някаква вода, но според мен тя е от този резервоар, която е долу за нагряване на водата.
Имахме едно спиране на водата централно, поради развален кран и сега в миялната явно няма вода

Тя е фагор, идеи разни - изключих я от контакта за около 10ина минути, но не се променя.
Да има някакъв начин да се рисетне или нещо подобно , ако има активирана някаква болкировка?
При нормални обстоятелства при такъв "дефект" първо се проверява дали има напрежение на магнетвентила /има такава част в миялната/ след това се продължава нататък и се отхвърлят едно по едно нещата, почиства се основно миялната и т.н.
Ако не си наясно и разчиташ да караш на "слух" по-добре потърси сервизен техник да провери миялната и отстрани проблема!
Успех! :partyman:
road_runner - специалист
Аз разбрах, че не влиза вода просто защото тези перки не мръднаха, които разпръскват. Иначе на дъното имаше някаква вода, но според мен тя вече е била вътре и малко ми се видя.

Тъпото е, че грешката казва water heating malfunction, а не е че няма вода

Грам не съм наясно, явно ще викам някой, че дори не съм сигурен как точно трябва да я извадя, вградена е,
Здраве да има, няма да я пробвам повече, че да не стане по-голяма беля.
a_stoev - майстор
Има два винта да се държи за корпуса на шкафовете, от там нататък е като свободностояща - дърпаш и излиза.

Премери нагревателя дали не е изгорял.
road_runner - специалист
нагнетителна помпа беше, смениха я срещу 160 лв с идването/взимането/връщането/частта и труда по рециклирането.
Chefo77 - майстор
За 160 лева щях да ти продам моята, че й търся кусур да я сменя с един Бош. Ама не умира, мамичката й! 8 години вече държи.
road_runner - специалист
Мойта е на 10 години, и е за вграждане, фагор, за 10 години дали 100 или 160 лв е все тая. Сега ако изкара още поне 2-3 ще е идеално
loudidd - напреднал
Позволявам си да ползвам темата, защото проблемът "съдомиялната не пълни вода" е и при мен. Съдомиялната Сименс, на около 8г.

Смених аквастоп маркуча и пак не пълни. Проверих клапанът, изглежда да работи.

Сложа ли само маркуч, без аквастоп, пълни вода, но програмата не спира, изкарва я и остава на 1мин. и забива...

Течове отдолу не се виждат...

Ще съм много благодарен за съвети... :?
kozl - майстор
1 минута преди края забива :?
Тва означава ли, че посудата са измити, но не може да източи водата от зумпфа?

Тема "Миялната не пълни вода" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: