• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
petromaniq66 - специалист
Хем кълбовидна хем 2D - правят магии :lol: ама то висшето Убразование не прощава.
tzetz009 - специалист
А-а-а , прочели сте всичко 'ма немате "шумолинки" да си купите апартамент точно там и после да продавате ток на ЕРП-то ! Насам народе , днеска има - утре няма !!! За Бога , братя , купувайте !!!!!

:partyman: :partyman: :partyman:
preslav - майстор
Какво сте се заяли за една буква, човекът ви пита за СЪРЦЕвина и на драго καρδιά бих му дал ако имам, ама ми е останал само един кУрасон.
Andri01 - майстор
"...Едно от нейните квантови свойства е нарушение на закона на запазване на енергията......" това го четох и аз. Този май ще излезе "царя" на "мазето.нет" . По неговата логика,ако тръгне да разсъждава човек, ще се окаже,че днешния свят не съществува. Палячовщини за малоумници! :lol: :lol:
preslav - майстор
нед апр 07, 2019 5:03 pmAndri01 написа:
"...Едно от нейните квантови свойства е нарушение на закона на запазване на енергията......" това го четох и аз. Този май ще излезе "царя" на "мазето.нет" . По неговата логика,ако тръгне да разсъждава човек, ще се окаже,че днешния свят не съществува. Палячовщини за малоумници! :lol: :lol:
Ти пък ся, кой ти спазва закони в днешно време - кратко и ясно е казано за КОН, къде видя за ЛЪВ. Ние лъФовете ще ги прескочим тез коне, без значение дали са ЗА или ПРОТИВ. За мен палячо е онзи, който е пуснал статията, нали разбираш колко малоумници са му се вързали, ама нека е весело!
nikolov333 - майстор
..друго си е като са замесени "Артекс".. много актуално към днешния ден.. :-D :lol: :lol: :lol:
preslav - майстор
Някак си е по-арт, а не само скучни светкавици и Гайгер-Мюлерови броячи.
hidrazin - майстор
нед апр 07, 2019 2:26 pmESPACE написа:
е те от тука спрях да чета нататък
Работата отива към психически отклонения... Тоя даже не може да се оправи с видовете енергия...



:partyman:
Lisko - майстор
нед апр 07, 2019 2:26 pmESPACE написа:
Използва се мощна, изкуствено създадена кълбовидна мълния, която представлява двудименсионен квантов обект, подчиняващ се не на обикновените физически закони, а на свои квантови ограничения.
Едно от нейните квантови свойства е нарушение на закона на запазване на енергията......

е те от тука спрях да чета нататък
Точно това имах предвид като писах, че псевдоучените хвърлят 2-3 засукани лафа да шашнат по-простите хора.
Очевидно, че чудещият е по-прост човек та се е шашнал (той може би се мисли за по-умен щото троли и предизвиква
по-умните, но това не променя същността). Игнорирайте го. Аз си направих труда да пиша предния път защото
имаше нормален въпрос от друг форумец.
Lisko - майстор
Хидра, мерси за майтапа. Гледах го до 5 минути. Прост човек, обаче тази долу го надцаква.
Виж какво става тука, "частиците се движат в права посока". :-D


Те се движат с голяма скорост, аз ги видях.

А енергийните частици навлизат под ъгъл 30 градуса.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Сърцевина за високоволтов траф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: