• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
petromaniq66 - специалист
И аз станах чудещ се...колко интересна може да стане безмислена тема (уравнение с х+1 неизвестни само брой навивки на вторичната, входно - изходно напрежение и "волтампери") - има за всекиго по нещо :?. Започна агресивно, а продължава колко стараници.. Мазето могат само да завиждат. Ама нямаше кой да му даде линк към формули за изчисляване на трафове, карате го да чете книги :evil: можеше да споделите поне откъде да си купи индукция.
hidrazin - майстор
нед апр 07, 2019 8:25 pmLisko написа:
Хидра, мерси за майтапа.
Къв майтап бре? Преди малко ме нокаутираха по телефона.
Приятел чел за въртящ се диск с магнити дето нагрявал медна тръба.
Въпросът естествено - няма ли да е на далавера.
Демек да получим повече топлина отколкото консумира като ток мотора...
Съвсем пряко му обасних че вече два дни се боря с друг глупак.
Разбра ме от раз и имам три водки с вечеря за инфото... :lol:
Та те така... Поне тоя ми вярва.
:partyman:
ben84 - специалист
нед апр 07, 2019 9:18 pmhidrazin написа:
нед апр 07, 2019 8:25 pmLisko написа:
Хидра, мерси за майтапа.
Къв майтап бре? Преди малко ме нокаутираха по телефона.
Приятел чел за въртящ се диск с магнити дето нагрявал медна тръба.
Въпросът естествено - няма ли да е на далавера.
Демек да получим повече топлина отколкото консумира като ток мотора...
Съвсем пряко му обасних че вече два дни се боря с друг глупак.
Разбра ме от раз и имам три водки с вечеря за инфото... :lol:
Та те така... Поне тоя ми вярва.
:partyman:
А представи си как в 6:30 сутринта ми звъни роднина, да ми каже, че смята да включи зарядно за акумулатор в инвертор, който е включен в запалката на колата :shock:
hidrazin - майстор
Е при мен е по- жестоко.
Тъкмо си поръчвах водка и ме прекъсна... Ужас!!!!!
Ами ако засмуча въздух????? :-D
:partyman:
Lisko - майстор
Някъде 2002-ра беше, една позната ми пише емайл - мътела се една много хубава работа, и понеже нямало да се справи сама,
аз ако съм обичал да се включа, разбира се срещу възнаграждение, не помня 20 ли 30 ли процента. Аз й пиша обратно - казвай
какво е, незаконно ли е... ;-)
Тя вика - не всичко е чисто, само трябва да прибера едни милиони от Нигерия.
:rolleyes:
Lisko - майстор
Шарлатанче е тоя Чуканов
Ето негова "статия":
Която разбира се не е публикувана никъде освен на собствения му сайт. Текста e наивен като за детската градина. Картинките разриват елементарна неграмотност - Не знае как се пише такава елементарна дума която я има изписана по хиляди табели в стотици европейски градове "Centre", нашия инженер Ганьо, написал - "centr".

Друго - никой истински Доктор не се подписа в заглавието на статията като Др. Еди кой си.

Включва се перфектно и в описанието което дадох предварително за грандоманщина - "Аз разбирам по-добре от всеки друг на света природата на квантовото заплитане"

А последните две изречения просто къртят мивки и дето има един лаф - прайслесс!
preslav - майстор
Темата е много хубава и поучителна, изобщо не е за мазето - "И все пак тО се върти". Както казваше един приятел "По света нямаше да има толкова глупост, ако глупаците не бяха така изобретателни!".
ESPACE - майстор
пон апр 08, 2019 4:40 amLisko написа:
Шарлатанче е тоя Чуканов

А последните две изречения просто къртят мивки и дето има един лаф - прайслесс!
:lol: Ще падна, стигнал си до края. :supz: :prayer: Добре че каза, никога нямаще да превъртя.
preslav - майстор
пон апр 08, 2019 8:34 amESPACE написа:
пон апр 08, 2019 4:40 amLisko написа:
Шарлатанче е тоя Чуканов

А последните две изречения просто къртят мивки и дето има един лаф - прайслесс!
:lol: Ще падна, стигнал си до края. :supz: :prayer: Добре че каза, никога нямаще да превъртя.
И аз нямаше да превъртя до края ако не ми беше подсказал, че всичко е патентовано при Господ. Сега вече ще съм по-внимателен с идЕотите.
tzetz009 - специалист
нед апр 07, 2019 5:48 pmpreslav написа:
.......само скучни светкавици и Гайгер-Мюлерови броячи.
:? Е , с'я ми светна ламБата . Всяка естествена гръмотевица образува проектил от радиация обратен на нейната посока , който се изхвърля в космоса (това от Дискавъри) . Така гръмотевиците са създали условия за живот на Земята . А-а-ако-о-о-о Тесла беше успял в неговите си начинания днес щяхме да тънем в радиация и глобалното затопляне щеше да ни се струва като дец... детс... ъ-ъ-ъ невинна игра с кибрит !

Тъй-като не засегнахме евентуалните "трасета" на Тесла и взаимодействието им с естествените гръмотевици и напълно естествените токове на късо съединение - викам си да "ъп"-на малко темата !

:partyman: :partyman: :partyman:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Сърцевина за високоволтов траф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: