Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
GalinBelos - специалист
Едно не мога да разбера ? Гледам че темата е пусната на 12.04 . Предполагам проблема седи от доста по-рано . За всичкото това време толкова ли автора не можа да напише в гугле " еллектротехник , електроуслуги 'неговият град' " , да викне някой който разбира , да му реши проблема . Едва ли щеше да му струва повече от 30-40 лв. . Вече сам се убеди , че със съвети от форума няма да стане . Също така и с пишман набедени жичкаджии , пиещи каса бира докато гледат таблото , пак няма да стане .
kozl - майстор
Е тази снимка изясни ситуацията:

Прикачен файл:
ТИ-201 кутия.jpg

Вторичните намотки на трафа са 3-средно-4 за 6 и 8 V променливо(по означенията)
И така входа 220V е на 5 и 6 по снимката на DMN, а крадеца ви е свил и датчика и нулата и за тва на 5 и 6 има само ФАЗА :lol:
tzetz009 - специалист
kozl , тази платка с оптрона , релето и hi-fi-end емитерния повторител за к'во е ? Обясни малко и ние да си направим .

:partyman: :partyman: :partyman:
iliya_i - майстор
ср апр 17, 2019 7:37 pmtzetz009 написа:
kozl , тази платка с оптрона , релето и hi-fi-end емитерния повторител за к'во е ? Обясни малко и ние да си направим .

:partyman: :partyman: :partyman:
viewtopic.php?f=14&t=61972&start=24
tzetz009 - специалист
ср апр 17, 2019 7:57 pmiliya_i написа:
ср апр 17, 2019 7:37 pmtzetz009 написа:
kozl , тази платка с оптрона , релето и hi-fi-end емитерния повторител за к'во е ? Обясни малко и ние да си направим .

:partyman: :partyman: :partyman:
viewtopic.php?f=14&t=61972&start=24
:-D Да ти се "вържа" аз да чета темата наново !?! Няма нищо там ! Всъщност "мяза" на таймер за бравата .

:partyman: :partyman: :partyman:
kozl - майстор
ср апр 17, 2019 7:37 pmtzetz009 написа:
kozl , тази платка с оптрона , релето и hi-fi-end емитерния повторител за к'во е ? Обясни малко и ние да си направим .
Защо да си правите. Това е сделано по неволя. Представлява е двубандов предусилвател с възможност за регулиране на изходното ниво към релеен смесител, включително и светодиодна индикация за наличие на отворена слушалка по домофонното трасе. Така системата позволява безпроблемна работа на слушалки с електретни микрофони и слушалки с въгленови микрофони към домофонно табло ТЕСЛА. Тази разработка съм имплантирал в-у платформата на ТИ-201 :wink:
tzetz009 - специалист
ср апр 17, 2019 11:21 pmkozl написа:
ср апр 17, 2019 7:37 pmtzetz009 написа:
kozl , .....
Защо да си правите. Това е сделано по неволя. Представлява ........
:) Викаш само у Вашия град има неволи , по другите градове няма ! Иначе си знаех , че не е просс таймер и затова използвах специалния термин - "мяза" !

:partyman: :partyman: :partyman:

Тема "Звънците на входа не работят" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: