• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Landser - напреднал
съб май 25, 2019 11:20 pmhidrazin написа:
съб май 25, 2019 9:38 pmLandser написа:
...Добре де исках да сложа модул във вратата за централно с дистанционно и явно някой кабели са се допрели и ...
...и се казва "Оср...х положението". Сега търсиш някой да го избърше - срещу заплащане естествено...
:partyman:
Като не помагаш поне не пречи!
Аз знам, че срещу заплащане ще стане.
Landser - напреднал
Прикачен файл:
Screenshot_20190526_180755_com.google.android.apps.photos.jpg
Оказа се, че контакта който сменя минусите въобще го няма, в следствие на това централното не я отчита тая врата и отваря всички други.
Срещу нова машинка ще се опряви, но тук идва другия въпрос бутона за плафона си работи, плафона не работи и при отворена врата и включени фарове зумера за забравени светлини не работят :? :? :?
plamen6703 - майстор
Оправи проблема с липсата на "минусите" и плафона ще светне като слънце, това е причината да не свети плафона :wink: ! :partyman:
Landser - напреднал
нед май 26, 2019 7:26 pmplamen6703 написа:
Оправи проблема с липсата на "минусите" и плафона ще светне като слънце, това е причината да не свети плафона :wink: ! :partyman:
Колега схемата е при затворена врата и заключена, липсва именно минуса който отговаря за централното, този който отговаря за осветлението, при отворена и отключена този отворения затваря а другия отива на другото краче, което няма логика защото кабелите са обединени :partyman:
plamen6703 - майстор
Твоята схема не ми се иска да я коментирам, не искаш да вникнеш в това, което ти пиша и да направиш това, което ти казвам.
Разгледай тази схема /от интернет свалена/ и ако и тя не ти помогне да се справиш сам, потърси някой, който знае какво прави, това е работа за 10-15 минути. :partyman:
Прикачен файл:
shema.jpg
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с централно заключване citroen xsara" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: