Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте хладилникът ми е Силтал, но от известно време компресорът не изключва работи постоянно, Обадих се на хладилен техник фреонът е добре, сложи нов терморегулатор, проблема си остана. Какво да предприема
ESPACE - майстор
Обърнете се към по-разбиращ хладилен техник.
plamen6703 - майстор
чет юли 18, 2019 8:38 amСтоян Добрич написа:
Здравейте хладилникът ми е Силтал, но от известно време компресорът не изключва работи постоянно, Обадих се на хладилен техник фреонът е добре, сложи нов терморегулатор, проблема си остана. Какво да предприема
Предприема се най-елементарното в такива случай, нарича се рекламация на ремонта!
Платил си за ремонт, получил се е проблем, обаждаш се за рекламация и ще дойде сервизният техник да открие какво е пропуснал при ремонта!
Успех! :partyman:
nikolson - майстор
Да погледнат тръбичката за кондензната вода.
DMN - майстор
Температурата вътре в хладилника колко е? А външната температура?
krasi92 - майстор
То терморегулатора по принцип спира компресора като стигне зададена температура.Първо премери температурата ако не я достига машината отиваш до магазина за нов компресор след като си сменил регулатора и е зареден с фреон.
VLADO66 - майстор
Предполагам, че проблема е в залепнало пусково реле на компресора.
krasi92 - майстор
Ако е залепило пусковото компресора няма да изкара една седмица.Вепроса е защо не достига температура или защо при достигната температура не спира.Залагам на проблем с буталото на компресора при положение че фреона е ок.
kozl - майстор
чет юли 18, 2019 8:38 amСтоян Добрич написа:
Здравейте хладилникът ми е Силтал, но от известно време компресорът не изключва работи постоянно, Обадих се на хладилен техник фреонът е добре, сложи нов терморегулатор, проблема си остана. Какво да предприема
Потретвам съвета "на първо време термомер в хладилника".

Тема "Хладилник Силтал цяла седмица не откриват проблема, термостат изключва но компфесорът не. К" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: