Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
nikolov333 - майстор
Халогенките на 12V са най-добре, но греят и не съм ги проверявал за мигане, ако са на АС.. Ледовете за димиране, трябва да съвместими, но при малките мощности нямат нужда по принцип, така че няма пълно щастие.. :-D :partyman:
messershmit77 - специалист
Здравейте колеги,имам проблем с едни лунички лед ,220в димиращи се ,димера е легранд.Та проблема, е че премигват,не винаги,когато си искат.Връзките са с усукване, а преди лампата с клеми,предпазителя на осветлението е от старите кръгъл автоматичен ,моля за мнения и отзиви.
nikolov333 - майстор
Колко време работят преди да започнат да мигат..? Обикновенно се получава при прегряване от драйверите на луничките.. :idea:
kozl - майстор
И при повреда в диодите също е възможно да мигат.
messershmit77 - специалист
Премигват когато си искат, без значение кога са включени,изключени,утре продължавам с мъките,ще пиша.
plamen6703 - майстор
Какви мъки, сменяш с нови лунички и си готов, другото е като да си плюеш на пръстите и в общи линии да се намираш на работа! :partyman:
plamen6703 - майстор
Значи такъв им е модела на тия лунички, като вземеш други нови може и да се случат неща, а може пак на такъв модел да попаднеш, зависи откъде пазаруваш и какво купуваш!
Това един примерен линк за лунички, които може да ти свършат работа и търговеца е стабилен http://www.led-lenti.com/index.php?main ... &cPath=107 :partyman:
nikolov333 - майстор
+1..коя марка са луничките и от къде са купувани?
messershmit77 - специалист
vitac, 7 w,7 lv от Димитровград,тъговеца е много як. :?

Тема "Проблем с лунички на 220V" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: