Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
preslav - майстор
нед авг 04, 2019 2:20 pmtzetz009 написа:
нед авг 04, 2019 8:49 amhrisicb написа:
Въпросът беше зададен от сина ми , те да се включа и аз. Изобщо не мисля, че проблемът е за направи си сам...... Предния бойлер си го монтирахме сами и аз съм го подвързала електрически, нямаше проблеми, освен някои клеми дето нагаряха.
:? Едно на десет милиона и нещо е шанса майка и син да се срещнат в този форум и да пишат в една тема !!! Баща и син - по "иди-ела" !

Отивам да си настържа едно колче за шопската салата !

А пък и Дунав мост-Едно е далеч' !

:partyman: :partyman: :partyman:
Всичко зависи от количеството изпита ракия вечерта - като се събудиш, я парола си забравил, я сутиена не си си свалил, пък и колко му е в тези жеги да изчакаш десетина дена главния енергетик на съдебната палата на Ботевград да ти пусне... топлата вода.
Видях, че някой се е опитал да се включи, но нещо не му се е получило - може да е от падащия бушон или по някаква друга причина, но язък за барута, че доста хора се включиха, съвсем добронамерено, с едничката цел да помогнат.
Харесва ми форума и много ми се иска да не се превръща в БГ-мама - предлагам да се направи нов раздел за тъжби и оплаквания, нека там мамите да леят бетон, да се учат да заваряват, да поправят ел.инсталации и т.н.
tzetz009 - специалист
пон авг 05, 2019 12:33 pmvalentino76bs написа:
Какво се оказа?
:-D Лоша нула в ТАП - 20 % на сто ! Лоши връзки в бойлерното табло - 30 % на сто ! Комутиране на нулата и нагорял ключ в бойлерното табло - 50 % на сто !

:partyman: :partyman: :partyman:
muhala - майстор
Главния енергетик на съдебната палата ще трябва да идва отново....
Звучи ми като шеф на водопад :-D
tzetz009 - специалист
:) Предния ми пост беше бърз опит за нещо като обобщение по темата , но съм изтървал в общо стоте процента вероятности да вкарам и евентуални проблеми в разклонителната кутия над бойлерното табло !

:? Има изтрити мнения в темата , което не е хубаво , но и така ще е полезна в този си вид !

:partyman: :partyman: :partyman:
iliya_i - майстор
пон авг 05, 2019 7:48 pmtzetz009 написа:
:) Предния ми пост беше бърз опит за нещо като обобщение по темата , но съм изтървал в общо стоте процента вероятности да вкарам и евентуални проблеми в разклонителната кутия над бойлерното табло !
Забрави да вкараш и още нещо .... други уреди в къщата да ползват нула от тази шпилка, дори и при изключен бойлер!

Ако питащите - майката или сина сложат някъде в къщата обикновена лампа с нажежаема жичка, при включване на бойлера тя по-силно ли светва или по-слабо?
tzetz009 - специалист
пон авг 05, 2019 8:14 pmiliya_i написа:
пон авг 05, 2019 7:48 pmtzetz009 написа:
......
Забрави да вкараш и още нещо .... други уреди в къщата да ползват нула от тази шпилка, дори и при изключен бойлер!...
:) Имаме кворум , не съм го пропуснал , но според мен това си влиза в двайс'те първоначални процента ! Поне според моята практика ! Нагледал съм се на ключове с комутирана "нула"( PEN проводник ) и си държа на 50-те % :) !!!

:partyman: :partyman: :partyman:

Тема "Бойлер - жужи и искри при планката" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: