• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
sokolov.91 - майстор
ср ное 20, 2019 12:02 amsstefanov написа:
Ти разбираш ли какво означава НЕГАТИВ?
Въобще знаеш ли какво правиш?
Повече няма да пиша по тази тема, да знаеш!
Боже мой... Платката не е негатива! Принтираното на листа е негатива. Човека е начертал платката на компютър и я е запазил огледално завъртяна в ПДФ файла, за да може като я принтирам аз с ютията върху текстолит да излезе схемата така както е била първоначално начертана на компютъра. Аз ли не разбирам какво правя?
sstefanov - майстор
Е нали виждам ,че медта е там, където трябва да е празно, а пътеките вместо мед са разядени.
Или съм сляп или гледаме различни снимки.
Аре чао!
sokolov.91 - майстор
ср ное 20, 2019 12:11 amsstefanov написа:
Е нали виждам ,че медта е там, където трябва да е празно, а пътеките вместо мед са разядени.
Или съм сляп или гледаме различни снимки.
Аре чао!
:lol: Аре верно чао.
sstefanov - майстор
Хайде пак помислиш добре и да погледнеш внимателно какво си направил преди да пишеш.
Ако не - ще го разбереш когато започнеш да лепиш по платката... Но ще е малко късно.
sokolov.91 - майстор
ср ное 20, 2019 12:43 amsstefanov написа:
Хайде пак помислиш добре и да погледнеш внимателно какво си направил преди да пишеш.
Ако не - ще го разбереш когато започнеш да лепиш по платката... Но ще е малко късно.
Платката ми е 1 към 1 с тази от клипа. Пусни клипа, виж в описанието има линк за сваляне на архив. Вътре в архива има снимка на платката от страна елементи. Има и готов ПДФ файл за разпечатване на платката В ОГЛЕДАЛЕН ВИД. Има и файлове за направа на платката ако ги пращаш на платкаджийница. Гледай клипа и виж файловете. И кажи, че платката ми е грешна.
sstefanov - майстор
Платката ти е ОБРАТНА, НЕГАТИВ, ВМЕСТО МЕД ИМА ТЕКСТОЛИТ И ОБРАТНО, не знам как да ти го кажа по-ясно!!!!
(не мога повече...)
sokolov.91 - майстор
ср ное 20, 2019 12:57 amsstefanov написа:
Платката ти е ОБРАТНА!!!!
(не мога повече...)
НЕ, НЕ Е! Направи каквото ти казах...
sstefanov - майстор
Нищо няма да правя, платката си е твоя, прави каквото искаш.
sokolov.91 - майстор
ср ное 20, 2019 1:05 amsstefanov написа:
Нищо няма да правя, платката си е твоя, прави каквото искаш.
ГЛЕДАЙ:





Ето ти моята:



Обратна ли е?
sstefanov - майстор
Това е различно:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18

Тема "Направи си сам ЮПС" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: