Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте наскоро забелязах че при пускане на сушилнята излиза въздух от горната страна на капака където съм го маркирал с червено ,ако притисна капака малко уплътнението се притиска .Това проблем ли е

Прикачен файл

sushilnya-na-principa-na-kondenza-gorenje-d724bl-850x1300.jpg
sushilnya-na-principa-na-kondenza-gorenje-d724bl-850x1300.jpg (104.76 KиБ) Видяна 995 пъти
zz_stefanov - майстор
Мисля, че от там не трябва да излиза въздух. Усеща ли се повишаване на влажността в помещението.
При нашата (Електролукс), ако са замърсени с влакна уплътнителите се усеща овлажняване на въздуха и се стича струйка вода от долния край на уплътнението. Почистването им отстранява проблема.
съб дек 21, 2019 3:10 pmzz_stefanov написа:
Мисля, че от там не трябва да излиза въздух. Усеща ли се повишаване на влажността в помещението.
При нашата (Електролукс), ако са замърсени с влакна уплътнителите се усеща овлажняване на въздуха и се стича струйка вода от долния край на уплътнението. Почистването им отстранява проблема.
Да има повишена влажност в помещението и уплътненията са чисти
zz_stefanov - майстор
Тогава разгледай защо е изметнатт този капак и защо не уплътнява добре. Според мен не трябва да духа от там.
Ако е в гаранция, на сервиз.
moimoimoi - майстор
A филтрите чисти ли са?
там долу в ляво капака се сваля и пак има за чистене филтър и радиатор-с него внимателно че има фреон
plamen6703 - майстор
съб дек 21, 2019 3:06 pmstoilov1992 написа:
Здравейте наскоро забелязах че при пускане на сушилнята излиза въздух от горната страна на капака където съм го маркирал с червено ,ако притисна капака малко уплътнението се притиска .Това проблем ли е
Случва се проблема да е в самото уплътнение на люка, огледай го в горният край, където си отбелязал да не е усукано...подвито.. :partyman:

Тема "Проблем ли е при сушилня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: