Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте,
Видях, че има същата тема, но истината е че не разбирам много и тя не ми помогна. Изпращам снимки на радятора. Виждам, че нулата на захранващия кабел не е свързана, при ключа има скъсване и скъсана част, която не знам от къде е.
Моля помогнете ми!
Ако трябва ще изпратя още сники.

Прикачен файл

IMG_20200106_030631.jpg

Прикачен файл

IMG_20200106_030603.jpg

Прикачен файл

IMG_20200106_030451.jpg

Прикачен файл

IMG_20200106_030333.jpg
valentino76bs - майстор
plamen7603 е точния човек за теб,почакай той много добре ще ти обясни как :)
gogo7777 - майстор
Лоша работа.
Айде момци, атака!!! :razz:
shotik - майстор
Струва ми се , че е прекъснат извод на нагревателя и той не се вижда ,защото е навътре в изолатора на нагревателя / снимката ,където се виждат пръсти и долу изолатора/
plamen6703 - майстор
Ранобудни първи копки са писали един след друг :cool: Прегорели ергени тук-там все още ползват радиатори Смядово, зорлията да изчака за помощ да се включи Христофорий :razz: ! :partyman:
MamaMy - майстор
Този захранващ кабел вземи та го отрежи! Може да го ползваш за някой разклонител. :)
След това си сипи нещо за пиене :drinkers: и викай!
Благодаря на всички. В момента съм прецакана и много ми се иска да го оправя ако може, защото в близките 2 седмици нямам много варианти да стопля.
MamaMy - майстор
Варианти за стопляне много. Аз ти писах ама ти не вдяваш. Сипи си нещо по силно от боза. Ще те стопли. Викни си някой млад ел. техник да види радиатора. И той може да те разгрее. Ако пък не може, поне ще го направи та ще се стоплиш накрая :-D
valentino76bs - майстор
пон яну 06, 2020 9:32 pmPumuckl написа:
Благодаря на всички. В момента съм прецакана и много ми се иска да го оправя ако може, защото в близките 2 седмици нямам много варианти да стопля.
Една духалка струва 15 лева.Ти ли отвори този радиатор?

Тема "Моля помогнете при свързване на радиатор "Смядово"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: